McMafia

Alex Godman, djali anglez i rritur nga mafiozët rusë, e ka kaluar jetën duke u përpjekur të shpëtojë nga hija e së kaluarës, duke ndërtuar biznesin e tij të ligjshëm dhe duke krijuar një jetë me të dashurën e tij Rebecca. Por kur një vrasje zbulon të kaluarën e familjes së tij, Alex detyrohet të kthehet në botën e krimit, ku duhet të përballet me vlerat e tij për të mbrojtur ata që ai e do

Çdo të shtunë, ora:21:00, në


Programacioni sonte në Tring