Përshkrimi

Jeta e Xhan Manaj ndryshon menjëherë kur ai njeh Duru. Një balerinë të talentuar që jeton me të dashurin e saj kompozitor, Denis. Megjithëse një nga psikologët me të famshëm në vend, jeta e Xhan është një sekret i padeshifrueshëm, copëza të saj dalin në dritë nga hetimet e një gazetareje të guximshme, duke vënë kështu në dyshim karrieren, sukseset dhe raportet me studentët.

"Fi" është një thriller psikilogjik, një përshtatje e 3 romaneve të Azra Kohen, një produksion i mbyllur në 2018. “Fi” vjen si një serial shumë i fortë, shumë emocional, shumë godites, vjen si një sukses i padiskutueshem me një rekord, prej mbi 50 milion shikuesish.

Çdo të enjte ora 21:00 në Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 9-10

21-02-2019

EPISODI 9-10

Ozge i afrohet Sëlas me shpresën për të mësuar diçka prej saj. Int...

më shumë

EPISODI 7-8

14-02-2019

EPISODI 7-8

Alara do të përballet me Denizin gjatë mbrëmjes së organizuar. Duru nuk d...

më shumë

EPISODI 5-6

07-02-2019

EPISODI 5-6

Xhan monitoron pa pushim Durunë me anë të kamerave që ka vendosur. Bilge do t&...

më shumë

EPISODI 3-4

01-02-2019

EPISODI 3-4

Në shfaqjen më të rëndësishme të vitit, Duruja është baler...

më shumë

EPISODI 1-2

24-01-2019

EPISODI 1-2

Njeriu më i rëndësishëm i ekranit në Turqi bie në dashuri me një...

më shumë

Gossip

Serenay Sarikaya dhe Kerem Bursin flasin…

19-02-2019

Serenay Sarikaya dhe Kerem Bursin flasin hapur për lidhjen e tyre!

Dy të rinjtë janë përfolur së fundmi për një krizë në m... më shumë

Serenay Sarikaya ka qenë frymëzimi për s…

16-02-2019

Serenay Sarikaya ka qenë frymëzimi për serialin 'FI'?

Aktorja e njohur turke të cilën e shihni në rolin e Duru, në serialin më t&... më shumë

Serenay Sarikaya 'detyrohet' të bëjë ndr…

07-02-2019

Serenay Sarikaya 'detyrohet' të bëjë ndryshimin drastik për serialin 'FI'!

Serenay Sarikaya është një ndër personazhet kryesore në serialin më t&... më shumë

Ozan Guven flet pa dorashka: Unë jam ndr…

02-02-2019

Ozan Guven flet pa dorashka: Unë jam ndryshe, nuk jam si 'heronjtë' e tjerë!

Ozan Guven është një ndër aktorët kryesorë në serialin e ri q&eum... më shumë

Mehmet Gunsur zbulon misteret e Denizit …

28-01-2019

Mehmet Gunsur zbulon misteret e Denizit në serialit 'Fi'!

Aktori i njohur Mehmet Gunsur, ka folur së fundmi rreth rolit të tij në serialin "F... më shumë

Mehmet Gunsur flet për rolin e tij në ‘F…

26-01-2019

Mehmet Gunsur flet për rolin e tij në ‘Fi’- ja çfarë mendon ai për këtë serial

"Fi" është seriali më i ri i cili nga nisur në ekranin e Tring. Një sukse... më shumë

Aktorja e serialit «Fi», i rrëmben të da…

22-01-2019

Aktorja e serialit «Fi», i rrëmben të dashurin Meryem Uzerlit!

Berrak Tuzunataç, aktorja e serialit më të ri që pritet të nisë s&eu... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display