Përshkrimi

Jeta e Xhan Manaj ndryshon menjëherë kur ai njeh Duru. Një balerinë të talentuar që jeton me të dashurin e saj kompozitor, Denis. Megjithëse një nga psikologët me të famshëm në vend, jeta e Xhan është një sekret i padeshifrueshëm, copëza të saj dalin në dritë nga hetimet e një gazetareje të guximshme, duke vënë kështu në dyshim karrieren, sukseset dhe raportet me studentët.

"Fi" është një thriller psikilogjik, një përshtatje e 3 romaneve të Azra Kohen, një produksion i mbyllur në 2018. “Fi” vjen si një serial shumë i fortë, shumë emocional, shumë godites, vjen si një sukses i padiskutueshem me një rekord, prej mbi 50 milion shikuesish.

Çdo të enjte ora 21:00 në Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 27-28

25-04-2019

EPISODI 27-28

Kush e sulmon Ozgen në shtëpinë e saj? Pas vdekjes së Billurit, vrasjet vazhdo...

më shumë

EPISODI 25-26

18-04-2019

EPISODI 25-26

Bilge vendos të ndryshojë stilin e saj dhe të shndërrohet në një tje...

më shumë

EPISODI 23-24

11-04-2019

EPISODI 23-24

Denizi e fyen Durunë gjatë provave në sy të të gjithëve. Do të ...

më shumë

EPISODI 21-22

04-04-2019

EPISODI 21-22

Denizi vendos të kthehet në Turqi dhe të parin kërkon Gokselin, por cila ë...

më shumë

EPISODI 19-20

28-03-2019

EPISODI 19-20

Tanimë jeta e të gjithëve ka ndryshuar. Denizi do të lërë alkoolin p...

më shumë

EPISODI 17-18

21-03-2019

EPISODI 17-18

  Duru i kërkon sërish Xhanit të mos shpresojë më kot për asgj&e...

më shumë

EPISODI 15-16

14-03-2019

EPISODI 15-16

Xhan Manaji do të marrë një vendim drastik në lidhje me Kajanë, ta pushoj...

më shumë

EPISODI 13-14

07-03-2019

EPISODI 13-14

Duru i druhet gjithmonë e më shumë miqësisë së Denizit me Xhanin pas...

më shumë

EPISODI 11-12

28-02-2019

EPISODI 11-12

Rolet do të ndryshojnë dhe i ftuari në program këtë herë do të ...

më shumë

EPISODI 9-10

21-02-2019

EPISODI 9-10

Ozge i afrohet Sëlas me shpresën për të mësuar diçka prej saj. Int...

më shumë

EPISODI 7-8

14-02-2019

EPISODI 7-8

Alara do të përballet me Denizin gjatë mbrëmjes së organizuar. Duru nuk d...

më shumë

EPISODI 5-6

07-02-2019

EPISODI 5-6

Xhan monitoron pa pushim Durunë me anë të kamerave që ka vendosur. Bilge do t&...

më shumë

EPISODI 3-4

01-02-2019

EPISODI 3-4

Në shfaqjen më të rëndësishme të vitit, Duruja është baler...

më shumë

EPISODI 1-2

24-01-2019

EPISODI 1-2

Njeriu më i rëndësishëm i ekranit në Turqi bie në dashuri me një...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

Qëndruan larg njëri-tjetrin për një kohë…

19-04-2019

Qëndruan larg njëri-tjetrin për një kohë të gjatë, ja vendimi i çiftit turk sapo u takuan

Aktorja e njohur e serialit "Fi", Serenay Sarikaya dhe i dashuri i saj Kerem Bursin kanë kalu... më shumë

Xhan Manaj apo Deniz, nuk do ta besoni c…

05-04-2019

Xhan Manaj apo Deniz, nuk do ta besoni cili prej tyre ëshë më i madh në moshë

Ozan Guven dhe Mehmet Gunsur janë dy ndër personazhet më të komentuara në s... më shumë

Kush është aktorja e njohur si Exhe në s…

05-04-2019

Kush është aktorja e njohur si Exhe në serialin «Fi»?

Sezoni i dytë i serialit "FI" premton surpriza. E kemi përmendur edhe më herët... më shumë

Seriali «Fi» rikthen në ekran Nur Fettah…

05-04-2019

Seriali «Fi» rikthen në ekran Nur Fettahoglu pas dy vitesh pauze

Seriali «Fi» është një ndër serialet më të suksesshme q&... më shumë

Ja e vërteta e lidhjes së dashurisë së D…

25-03-2019

Ja e vërteta e lidhjes së dashurisë së Duru nga «Fi»

Serenay Sarikaya është një ndër aktoret më të suksesshme në Tur... më shumë

Sezoni i dytë vjen me risi: Ja aktorët q…

22-03-2019

Sezoni i dytë vjen me risi: Ja aktorët që do i bashkohen kastit të 'FI'!

Siç e kemi përmendur më herët, seriali i suksesshëm "FI", ka nisur sezoni... më shumë

Serenay Sarikaya dhe Ozan Guven tregojnë…

22-03-2019

Serenay Sarikaya dhe Ozan Guven tregojnë se çfarë do të sjellë sezoni i dytë i 'FI'!

Dy nga aktorët kryesor të serialit "FI", të cilin e ndiqni çdo të enjte n... më shumë

Aktorja e njohur e serialit «Fi» ka një …

15-03-2019

Aktorja e njohur e serialit «Fi» ka një këshillë për të gjithë ju!

Busra Develi është një nga aktoret më premtuese në Turqi. E njohur fillim... më shumë

Çfarë ka dashur të na tregojë Xhan Manaj…

07-03-2019

Çfarë ka dashur të na tregojë Xhan Manaj me këtë foto? Fansat habiten!

  Ozan Guven, një ndër aktorët kryesorë të serialit "FI", të c... më shumë

Serenay Sarikaya dhe Kerem Bursin flasin…

19-02-2019

Serenay Sarikaya dhe Kerem Bursin flasin hapur për lidhjen e tyre!

Dy të rinjtë janë përfolur së fundmi për një krizë në m... më shumë

Serenay Sarikaya ka qenë frymëzimi për s…

16-02-2019

Serenay Sarikaya ka qenë frymëzimi për serialin 'FI'?

Aktorja e njohur turke të cilën e shihni në rolin e Duru, në serialin më t&... më shumë

Serenay Sarikaya 'detyrohet' të bëjë ndr…

07-02-2019

Serenay Sarikaya 'detyrohet' të bëjë ndryshimin drastik për serialin 'FI'!

Serenay Sarikaya është një ndër personazhet kryesore në serialin më t&... më shumë

Ozan Guven flet pa dorashka: Unë jam ndr…

02-02-2019

Ozan Guven flet pa dorashka: Unë jam ndryshe, nuk jam si 'heronjtë' e tjerë!

Ozan Guven është një ndër aktorët kryesorë në serialin e ri q&eum... më shumë

Mehmet Gunsur zbulon misteret e Denizit …

28-01-2019

Mehmet Gunsur zbulon misteret e Denizit në serialit 'Fi'!

Aktori i njohur Mehmet Gunsur, ka folur së fundmi rreth rolit të tij në serialin "F... më shumë

Mehmet Gunsur flet për rolin e tij në ‘F…

26-01-2019

Mehmet Gunsur flet për rolin e tij në ‘Fi’- ja çfarë mendon ai për këtë serial

"Fi" është seriali më i ri i cili nga nisur në ekranin e Tring. Një sukse... më shumë

Aktorja e serialit «Fi», i rrëmben të da…

22-01-2019

Aktorja e serialit «Fi», i rrëmben të dashurin Meryem Uzerlit!

Berrak Tuzunataç, aktorja e serialit më të ri që pritet të nisë s&eu... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display