Gazetarët thumbojnë çiftin e njohur: « Ç’emër ka lidhja juaj»

BIRKANGRUJA


Çifti Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunatac kanë qënë të pranishëm në një shfaqje të aktores Ozge Ozpirinci dhe ky ka qene një moment tjetër ku mund të shihnim së bashku aktorin e serialit “Flake pasioni” me të dashurën e tij. U bë disa kohë qe ata janë bashkë por ende nuk kanë marrë ndonjë vendim serioz për marrëdhënien e tyre. Gjatë këtij takimi me gazetarët, Birkan dhe Berrak i janë përgjigjur pyetjes “Ç’emër ka lidhja e tyre?”, për të kuptuar deri diku se në ç’fazë ndodhen dy aktoret. Ata thanë thjesht “dashuri” duke i lënë kështu gazetarët pa fjalë.


Ja arsyeja pse bashkëshorti i Burcu Biri…

25-03-2019

Ja arsyeja pse bashkëshorti i Burcu Biricik e shoqëron aktoren në çdo xhirim

Emre Yetkin është i pranishëm në çdo xhirim të bashkëshortes ... më shumë

Pas gjithë zhurmës mediatike që mori nda…

18-12-2018

Pas gjithë zhurmës mediatike që mori ndarja e tyre, Birkan tashmë kërkon vetëm pak...

Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunataç patën një histori 3 vjeçare dashurie. Nj... më shumë

Burcu Biricik nuk vepron pa pyetur më pa…

05-12-2018

Burcu Biricik nuk vepron pa pyetur më parë fansat…

Burcu gjithmonë është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i mban ndjek&eu... më shumë

Burcu Biricik e urren dimrin dhe këtë e …

24-11-2018

Burcu Biricik e urren dimrin dhe këtë e tregon kështu!

Aktorja e njohur e "Flakë pasioni", Burcu Biricik nuk është aspak e kënaqur q&... më shumë

Kush e dinte që Burcu Biricik qënka kaq …

14-11-2018

Kush e dinte që Burcu Biricik qënka kaq e shkathët?

Burcu Biricik, aktorja të cilën e njihni nga seriali "Flakë pasioni" së fundmi &... më shumë

Një tjetër çift i njohur turk i jep fund…

07-11-2018

Një tjetër çift i njohur turk i jep fund dashurisë disa vjeçare...

Aktorja e serialit "Flakë pasioni" i ka dhënë fund historisë së dashuris&eu... më shumë

Situatë e tensionuar mes aktoreve turke:…

25-10-2018

Situatë e tensionuar mes aktoreve turke: Burcu Biricik i 'rrëmben' projektin Asli Enver!

Aktorja e njohur nga seriali "Flakë pasioni" Burcu Biricik është kthyer në riv... më shumë

Burcu Biricik dhe Emre Yetkin shfaqen te…

14-09-2018

Burcu Biricik dhe Emre Yetkin shfaqen tejet të dashuruar në eventin e fundit!

Çifti i njohur janë fotografuar së fundmi gjatë një eventi. Ata nuk kan&e... më shumë

Burcu Biricik fotografohet pa make up dh…

11-09-2018

Burcu Biricik fotografohet pa make up dhe tepër e lumtur!

Burcu Biricik, aktorja të cilën e njihni nga seriali "Flakë pasioni", është... më shumë

Dashuria e Engin Akyurek do të jetë... B…

06-09-2018

Dashuria e Engin Akyurek do të jetë... Burcu Biricik!

Aktori i njohur Engin Akyurek pritet të nisë së shpejti xhirimet për një ... më shumë

E kemi njohur në 'Flakë pasioni', por a…

31-08-2018

 E kemi njohur në 'Flakë pasioni', por a e dini ka ndryshuar Pelin Ozdekin ndër vite?

E kemi njohur në 'Flakë pasioni', por përpara se të bëhej aktorja që... më shumë

Birkan Sokullu më romantik se kurrë, ja …

18-07-2018

Birkan Sokullu më romantik se kurrë, ja çfarë ka bërë aktori!

Aktori i njohur i "Flakë Pasioni", duket se është në kulmin e lidhjes me Berra... më shumë

Birkan Sokullu dhe e dashura e tij, Berr…

13-07-2018

Birkan Sokullu dhe e dashura e tij, Berrak Tuzanatac nisen për pushime

Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzanatac kanë nisur pushimet dhe nuk kanë munguar edhe fotogr... më shumë

Burcu Biricik krahasohet me Marilyn Monr…

10-07-2018

Burcu Biricik krahasohet me Marilyn Monroe, ja si është shndërruar aktorja në këtë event

Në premierën e filmit "Ciceco", aktorja Burcu Biricik u krahasua me Marilyn Monroe p&eum... më shumë

Festë surprizë për aktoren e njohur të s…

05-07-2018

Festë surprizë për aktoren e njohur të serialit «Flakë Pasioni»

Pelin Oztekin ka festuar ditëlindjen e saj së bashku me miq të ngushtë dhe t&e... më shumë

Birkan Sokullu refuzon kategorikisht të …

16-06-2018

Birkan Sokullu refuzon kategorikisht të interpretojë në të njëjtin serial me këtë aktore të njohur

  Ylli i serialit “Flakë pasioni” dhe aktorja turke Berrak Tyzynatac kan&eu... më shumë

Përfundon «Flakë pasioni», zbuloni përsh…

13-06-2018

Përfundon «Flakë pasioni», zbuloni përshëndetjen e fundit për të gjithë publikun nga Hylja dhe Kerim

  Ka përfunduar në Tring një serial i cili u pëlqye shumë nga t&eum... më shumë

Burcu Biricik vjen në ekran me një tjetë…

22-05-2018

Burcu Biricik vjen në ekran me një tjetër projekt të rëndësishëm

Aktorja e "Flakë pasioni", Burcu Biricik është fotografuar ditën e djeshmë... më shumë

Shihni sa është rritur vogëlushja e ëmbë…

17-05-2018

Shihni sa është rritur vogëlushja e ëmbël e «Flakë pasioni»

Defne Yazar është emri i vërtetë i vogëlushes së ëmbël e c... më shumë

Burcu Biricik vjen në ekran me një komed…

05-05-2018

Burcu Biricik vjen në ekran me një komedi romantike, zbuloni kastin e aktorëve

Është zbuluar traileri i filmit të ri ku do të shfaqet protagonistja e seriali... më shumë

Gazetarët thumbojnë çiftin e njohur: « Ç…

05-05-2018

Gazetarët thumbojnë çiftin e njohur: « Ç’emër ka lidhja juaj»

Çifti Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunatac kanë qënë të pranishëm n... më shumë

Qeshin e argëtohen me miqtë por dikush n…

04-05-2018

Qeshin e argëtohen me miqtë por dikush nuk e ka duruar zhurmën e Birkan Sokullu dhe bashkëshortes së tij; ja çfarë ka bërë

Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunatac na rezultojnë një çift çapkën me la... më shumë

Burcu dhe Emre flasin për herë të parë p…

03-05-2018

Burcu dhe Emre flasin për herë të parë pas aksidentit...

Çifti i njohur turk, përpara pak ditësh pësuan një aksident me motor teks... më shumë

Hylja nga «Flakë pasioni» pëson aksident…

02-05-2018

Hylja nga «Flakë pasioni» pëson aksident së bashku me bashkëshortin

Aktorja e "Flakë pasioni" dhe bashkëshorti i saj kanë pësuar një aksident t... më shumë

E shihni çdo ditë në Tring, e gjeni dot …

27-04-2018

E shihni çdo ditë në Tring, e gjeni dot cili është aktori në këto foto?

Arrini ta njihni aktorin në këto foto? Ai është Recep Gynejsu! Ju njohim m&eum... më shumë

Çfarë nuk dinë për jetën private të akto…

26-04-2018

Çfarë nuk dinë për jetën private të aktorit turk dhe historitë e tij të dashurisë

Ahmet Mumtaz Taylan është një nga aktorët më të mirë turq. At&e... më shumë

Burcu Biricik, merr surprizën e veçantë …

21-04-2018

Burcu Biricik, merr surprizën e veçantë nga partneri!

Bashkëshorti i aktores Burcu Biricik, ka surprizuar këto ditë gruan e tij e cila &eum... më shumë

Hylja nga «Flakë Pasioni» mëse e dashuru…

11-04-2018

Hylja nga «Flakë Pasioni» mëse e dashuruar; njihuni me partnerin e saj në jetën reale

E shohim nga e hëna në të premte në ekranin e 3Plus tek interpreton krah Birka... më shumë

Birkan Sokullu mëse i dashuruar por ja s…

07-04-2018

Birkan Sokullu mëse i dashuruar por ja si përgjigjet kur e pyesin për martesën

Ylli i serialit “Flakë pasioni”, Birkan Sokullu ka preferuar gjithmonë ta mb... më shumë

Burcu Biricik: «Unë nuk jam një lodër pë…

01-04-2018

Burcu Biricik: «Unë nuk jam një lodër për fëmijë»

Burcu Biricik që i është rikthyer ekranit me telenovelën “8 Ditë&rd... më shumë

Burcu Biricik, aktorja plot energji e «F…

13-03-2018

Burcu Biricik, aktorja plot energji e «Flakë Pasioni» vjen përsëri në ekran

Burcu Biricik është një aktore e dashur për të gjithë publikun t&eum... më shumë

Burcu Biricik vjen me një tjetër serial …

17-02-2018

Burcu Biricik vjen me një tjetër serial – Zbuloni partnerin e saj të ri!

Aktorja simpatike e serialit “Flakë pasioni” do të vijë në ekranet... më shumë

A e gjeni dot cila është vajza e vogël n…

25-01-2018

A e gjeni dot cila është vajza e vogël në këtë foto? E shihni çdo ditë në ekranin e Tring!

Burcu Biricik ka lindur më 4 Maj 1989 në Elmali. Sot është një nga aktore... më shumë

Pasi humbi 86 kg, aktorja e njohur e «Fl…

04-01-2018

Pasi humbi 86 kg, aktorja e njohur e «Flakë pasioni» vesh fustanin e bardhë

Aktorja e njohur e "Flakë pasioni", Pelin Oztekin u diskutua gjatë në Mars të ... më shumë

Cilët janë prindërit e vogëlushes së tal…

26-12-2017

Cilët janë prindërit e vogëlushes së talentuar të cilën e kemi parë në «Lovebird-Trumcaku» dhe «Flakë pasioni»?

Sibel Melek Arat ka lindur në Stamboll në 2009. Aktualisht, ajo ndjek shkollën fill... më shumë

I propozojnë të interpretojë krah aktori…

22-12-2017

I propozojnë të interpretojë krah aktorit të njohur – Hylja thotë jo!

Me suksesin e saj në flake pasioni, kompanitë kinematografiek kanë zgjedhur që... më shumë

Burcu Biricik: Ju tregoj sekretin e buku…

18-12-2017

Burcu Biricik: Ju tregoj sekretin e bukurisë time, një maskë për të gjithë!

Të gjithë jemi njohur me të si Hylja në "Flakë pasioni" dhe nuk mund t&eu... më shumë

Aktorja e «Flakë pasioni» është vajza e …

12-12-2017

Aktorja e «Flakë pasioni» është vajza e aktorit të mirënjohur turk

Pelin Oztekin ka lindur në Izmir të Turqisë. Ajo është vajza e aktorit tu... më shumë

Burcu Biricik: «Nuk bëj fëmijë, nuk dua …

06-12-2017

Burcu Biricik: «Nuk bëj fëmijë, nuk dua të harrohem me kalimin e kohës»

Seriali “Flakë pasioni” ka qenë fatsjelles për aktoren Burcu Biricik, p... më shumë

Aktorja e «Flakë pasioni» martohet me da…

28-11-2017

Aktorja e «Flakë pasioni» martohet me dashurinë platonike të gjimnazit

Aktorja e njohur e serialit «Flakë pasioni», Pelin Oztekin ka vendosur të ma... më shumë

Fansat e kritikojnë; Hylja nga «Flakë Pa…

20-11-2017

Fansat e kritikojnë; Hylja nga «Flakë Pasioni» ndryshon ngjyrën e flokëve

Para dy muajsh aktorja e njohur e «Flakë Pasioni», Burcu Biricik ndryshoi totalis... më shumë

Nuk është Hylja; një tjetër aktore i ka …

04-11-2017

Nuk është Hylja; një tjetër aktore i ka rrëmbyer zemrën Birkan Sokullu

Birkan Sokullu është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërm... më shumë

A e dini se Birkan Sokullu ka qenë i mar…

04-11-2017

A e dini se Birkan Sokullu ka qenë i martuar me një nga aktoret më të dashura për ju?

Birkan Sokullu është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërm... më shumë

Aktori turk kërkon vetëm një partnere pë…

31-10-2017

Aktori turk kërkon vetëm një partnere për serialin që do të shihet në të gjithë botën dhe zgjidhet...

Aktori i njohur turk Çağatay Ulusoy do të luajë rolin kryesor në një se... më shumë

Hylja nuk është vetëm aktore në serialin…

25-10-2017

Hylja nuk është vetëm aktore në serialin «Flakë Pasioni»; ja se çfarë ka bërë tjetër ajo

Burku Biricik është bërë e njohur në vendin tonë me serialin "Flak&e... më shumë

Njihuni me bashkëshortin e Hyljas në jet…

25-10-2017

Njihuni me bashkëshortin e Hyljas në jetën reale dhe dasmën e tyre madhështore (VIDEO)

Aktorja e njohur e serialit "Flakë pasioni", Burcu Biricik u martua në korrik të 20... më shumë

Hylja sjell një performancë të papritur …

12-10-2017

Hylja sjell një performancë të papritur dhe të guximshme - Zbuloni më shumë!

Burku Biricik është bërë e njohur në vendin tonë me serialin "Flak&e... më shumë

Aktori i njohur nga Flakë Pasioni bëhet …

02-10-2017

Aktori i njohur nga Flakë Pasioni bëhet pjesë e një projekti shumë ambicioz

Aktori i njohur i serialit "Flakë pasioni", Birkan Sokullu është bërë pje... më shumë

Çfarë nuk dini për Burcu Biricik, aktore…

18-09-2017

Çfarë nuk dini për Burcu Biricik, aktoren protagoniste nga seriali Flakë Pasioni - FOTOGALERI

Ka lindur më 4 Maj 1989 në Elmali. Ajo u përzgjodh mbretëresha e Mesdheut n&eu... më shumë

Aktorja e Flakë Pasioni, dikur 150 kg; n…

30-03-2017

Aktorja e Flakë Pasioni, dikur 150 kg; ndryshimi i saj bëri bujë në mediat turke

Ajo është një aktore e njohur në Turqi dhe tepër e suksesshme për sh... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next