Burcu Biricik dhe Emre Yetkin shfaqen tejet të dashuruar në eventin e fundit!

ak event
Çifti i njohur janë fotografuar së fundmi gjatë një eventi. Ata nuk kanë ngurruar të pozojnë përpara kamerave, duke shprehur dashurinë që kanë për njëri-tjetrin. Në fotot e shkrepura prej fotografëve të pranishëm, çifti duket mëse i lumtur.

resim 152014JA
Ata janë martuar përpara dy vitesh prej atij momenti, shfaqen kudo bashkë. Të dy kanë shkëlqyer me look-un e përzgjedhur, por fytyrat e tyre të lumtura i bënë të dukeshin më bukur se çdokush gjatë mbrëmjes.


Ja arsyeja pse bashkëshorti i Burcu Biri…

25-03-2019

Ja arsyeja pse bashkëshorti i Burcu Biricik e shoqëron aktoren në çdo xhirim

Emre Yetkin është i pranishëm në çdo xhirim të bashkëshortes ... më shumë

Pas gjithë zhurmës mediatike që mori nda…

18-12-2018

Pas gjithë zhurmës mediatike që mori ndarja e tyre, Birkan tashmë kërkon vetëm pak...

Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunataç patën një histori 3 vjeçare dashurie. Nj... më shumë

Burcu Biricik nuk vepron pa pyetur më pa…

05-12-2018

Burcu Biricik nuk vepron pa pyetur më parë fansat…

Burcu gjithmonë është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i mban ndjek&eu... më shumë

Burcu Biricik e urren dimrin dhe këtë e …

24-11-2018

Burcu Biricik e urren dimrin dhe këtë e tregon kështu!

Aktorja e njohur e "Flakë pasioni", Burcu Biricik nuk është aspak e kënaqur q&... më shumë

Kush e dinte që Burcu Biricik qënka kaq …

14-11-2018

Kush e dinte që Burcu Biricik qënka kaq e shkathët?

Burcu Biricik, aktorja të cilën e njihni nga seriali "Flakë pasioni" së fundmi &... më shumë

Një tjetër çift i njohur turk i jep fund…

07-11-2018

Një tjetër çift i njohur turk i jep fund dashurisë disa vjeçare...

Aktorja e serialit "Flakë pasioni" i ka dhënë fund historisë së dashuris&eu... më shumë

Situatë e tensionuar mes aktoreve turke:…

25-10-2018

Situatë e tensionuar mes aktoreve turke: Burcu Biricik i 'rrëmben' projektin Asli Enver!

Aktorja e njohur nga seriali "Flakë pasioni" Burcu Biricik është kthyer në riv... më shumë

Burcu Biricik dhe Emre Yetkin shfaqen te…

14-09-2018

Burcu Biricik dhe Emre Yetkin shfaqen tejet të dashuruar në eventin e fundit!

Çifti i njohur janë fotografuar së fundmi gjatë një eventi. Ata nuk kan&e... më shumë

Burcu Biricik fotografohet pa make up dh…

11-09-2018

Burcu Biricik fotografohet pa make up dhe tepër e lumtur!

Burcu Biricik, aktorja të cilën e njihni nga seriali "Flakë pasioni", është... më shumë

Dashuria e Engin Akyurek do të jetë... B…

06-09-2018

Dashuria e Engin Akyurek do të jetë... Burcu Biricik!

Aktori i njohur Engin Akyurek pritet të nisë së shpejti xhirimet për një ... më shumë

E kemi njohur në 'Flakë pasioni', por a…

31-08-2018

 E kemi njohur në 'Flakë pasioni', por a e dini ka ndryshuar Pelin Ozdekin ndër vite?

E kemi njohur në 'Flakë pasioni', por përpara se të bëhej aktorja që... më shumë

Birkan Sokullu më romantik se kurrë, ja …

18-07-2018

Birkan Sokullu më romantik se kurrë, ja çfarë ka bërë aktori!

Aktori i njohur i "Flakë Pasioni", duket se është në kulmin e lidhjes me Berra... më shumë

Birkan Sokullu dhe e dashura e tij, Berr…

13-07-2018

Birkan Sokullu dhe e dashura e tij, Berrak Tuzanatac nisen për pushime

Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzanatac kanë nisur pushimet dhe nuk kanë munguar edhe fotogr... më shumë

Burcu Biricik krahasohet me Marilyn Monr…

10-07-2018

Burcu Biricik krahasohet me Marilyn Monroe, ja si është shndërruar aktorja në këtë event

Në premierën e filmit "Ciceco", aktorja Burcu Biricik u krahasua me Marilyn Monroe p&eum... më shumë

Festë surprizë për aktoren e njohur të s…

05-07-2018

Festë surprizë për aktoren e njohur të serialit «Flakë Pasioni»

Pelin Oztekin ka festuar ditëlindjen e saj së bashku me miq të ngushtë dhe t&e... më shumë

Birkan Sokullu refuzon kategorikisht të …

16-06-2018

Birkan Sokullu refuzon kategorikisht të interpretojë në të njëjtin serial me këtë aktore të njohur

  Ylli i serialit “Flakë pasioni” dhe aktorja turke Berrak Tyzynatac kan&eu... më shumë

Përfundon «Flakë pasioni», zbuloni përsh…

13-06-2018

Përfundon «Flakë pasioni», zbuloni përshëndetjen e fundit për të gjithë publikun nga Hylja dhe Kerim

  Ka përfunduar në Tring një serial i cili u pëlqye shumë nga t&eum... më shumë

Burcu Biricik vjen në ekran me një tjetë…

22-05-2018

Burcu Biricik vjen në ekran me një tjetër projekt të rëndësishëm

Aktorja e "Flakë pasioni", Burcu Biricik është fotografuar ditën e djeshmë... më shumë

Shihni sa është rritur vogëlushja e ëmbë…

17-05-2018

Shihni sa është rritur vogëlushja e ëmbël e «Flakë pasioni»

Defne Yazar është emri i vërtetë i vogëlushes së ëmbël e c... më shumë

Burcu Biricik vjen në ekran me një komed…

05-05-2018

Burcu Biricik vjen në ekran me një komedi romantike, zbuloni kastin e aktorëve

Është zbuluar traileri i filmit të ri ku do të shfaqet protagonistja e seriali... më shumë

Gazetarët thumbojnë çiftin e njohur: « Ç…

05-05-2018

Gazetarët thumbojnë çiftin e njohur: « Ç’emër ka lidhja juaj»

Çifti Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunatac kanë qënë të pranishëm n... më shumë

Qeshin e argëtohen me miqtë por dikush n…

04-05-2018

Qeshin e argëtohen me miqtë por dikush nuk e ka duruar zhurmën e Birkan Sokullu dhe bashkëshortes së tij; ja çfarë ka bërë

Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunatac na rezultojnë një çift çapkën me la... më shumë

Burcu dhe Emre flasin për herë të parë p…

03-05-2018

Burcu dhe Emre flasin për herë të parë pas aksidentit...

Çifti i njohur turk, përpara pak ditësh pësuan një aksident me motor teks... më shumë

Hylja nga «Flakë pasioni» pëson aksident…

02-05-2018

Hylja nga «Flakë pasioni» pëson aksident së bashku me bashkëshortin

Aktorja e "Flakë pasioni" dhe bashkëshorti i saj kanë pësuar një aksident t... më shumë

E shihni çdo ditë në Tring, e gjeni dot …

27-04-2018

E shihni çdo ditë në Tring, e gjeni dot cili është aktori në këto foto?

Arrini ta njihni aktorin në këto foto? Ai është Recep Gynejsu! Ju njohim m&eum... më shumë

Çfarë nuk dinë për jetën private të akto…

26-04-2018

Çfarë nuk dinë për jetën private të aktorit turk dhe historitë e tij të dashurisë

Ahmet Mumtaz Taylan është një nga aktorët më të mirë turq. At&e... më shumë

Burcu Biricik, merr surprizën e veçantë …

21-04-2018

Burcu Biricik, merr surprizën e veçantë nga partneri!

Bashkëshorti i aktores Burcu Biricik, ka surprizuar këto ditë gruan e tij e cila &eum... më shumë

Hylja nga «Flakë Pasioni» mëse e dashuru…

11-04-2018

Hylja nga «Flakë Pasioni» mëse e dashuruar; njihuni me partnerin e saj në jetën reale

E shohim nga e hëna në të premte në ekranin e 3Plus tek interpreton krah Birka... më shumë

Birkan Sokullu mëse i dashuruar por ja s…

07-04-2018

Birkan Sokullu mëse i dashuruar por ja si përgjigjet kur e pyesin për martesën

Ylli i serialit “Flakë pasioni”, Birkan Sokullu ka preferuar gjithmonë ta mb... më shumë

Burcu Biricik: «Unë nuk jam një lodër pë…

01-04-2018

Burcu Biricik: «Unë nuk jam një lodër për fëmijë»

Burcu Biricik që i është rikthyer ekranit me telenovelën “8 Ditë&rd... më shumë

Burcu Biricik, aktorja plot energji e «F…

13-03-2018

Burcu Biricik, aktorja plot energji e «Flakë Pasioni» vjen përsëri në ekran

Burcu Biricik është një aktore e dashur për të gjithë publikun t&eum... më shumë

Burcu Biricik vjen me një tjetër serial …

17-02-2018

Burcu Biricik vjen me një tjetër serial – Zbuloni partnerin e saj të ri!

Aktorja simpatike e serialit “Flakë pasioni” do të vijë në ekranet... më shumë

A e gjeni dot cila është vajza e vogël n…

25-01-2018

A e gjeni dot cila është vajza e vogël në këtë foto? E shihni çdo ditë në ekranin e Tring!

Burcu Biricik ka lindur më 4 Maj 1989 në Elmali. Sot është një nga aktore... më shumë

Pasi humbi 86 kg, aktorja e njohur e «Fl…

04-01-2018

Pasi humbi 86 kg, aktorja e njohur e «Flakë pasioni» vesh fustanin e bardhë

Aktorja e njohur e "Flakë pasioni", Pelin Oztekin u diskutua gjatë në Mars të ... më shumë

Cilët janë prindërit e vogëlushes së tal…

26-12-2017

Cilët janë prindërit e vogëlushes së talentuar të cilën e kemi parë në «Lovebird-Trumcaku» dhe «Flakë pasioni»?

Sibel Melek Arat ka lindur në Stamboll në 2009. Aktualisht, ajo ndjek shkollën fill... më shumë

I propozojnë të interpretojë krah aktori…

22-12-2017

I propozojnë të interpretojë krah aktorit të njohur – Hylja thotë jo!

Me suksesin e saj në flake pasioni, kompanitë kinematografiek kanë zgjedhur që... më shumë

Burcu Biricik: Ju tregoj sekretin e buku…

18-12-2017

Burcu Biricik: Ju tregoj sekretin e bukurisë time, një maskë për të gjithë!

Të gjithë jemi njohur me të si Hylja në "Flakë pasioni" dhe nuk mund t&eu... më shumë

Aktorja e «Flakë pasioni» është vajza e …

12-12-2017

Aktorja e «Flakë pasioni» është vajza e aktorit të mirënjohur turk

Pelin Oztekin ka lindur në Izmir të Turqisë. Ajo është vajza e aktorit tu... më shumë

Burcu Biricik: «Nuk bëj fëmijë, nuk dua …

06-12-2017

Burcu Biricik: «Nuk bëj fëmijë, nuk dua të harrohem me kalimin e kohës»

Seriali “Flakë pasioni” ka qenë fatsjelles për aktoren Burcu Biricik, p... më shumë

Aktorja e «Flakë pasioni» martohet me da…

28-11-2017

Aktorja e «Flakë pasioni» martohet me dashurinë platonike të gjimnazit

Aktorja e njohur e serialit «Flakë pasioni», Pelin Oztekin ka vendosur të ma... më shumë

Fansat e kritikojnë; Hylja nga «Flakë Pa…

20-11-2017

Fansat e kritikojnë; Hylja nga «Flakë Pasioni» ndryshon ngjyrën e flokëve

Para dy muajsh aktorja e njohur e «Flakë Pasioni», Burcu Biricik ndryshoi totalis... më shumë

Nuk është Hylja; një tjetër aktore i ka …

04-11-2017

Nuk është Hylja; një tjetër aktore i ka rrëmbyer zemrën Birkan Sokullu

Birkan Sokullu është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërm... më shumë

A e dini se Birkan Sokullu ka qenë i mar…

04-11-2017

A e dini se Birkan Sokullu ka qenë i martuar me një nga aktoret më të dashura për ju?

Birkan Sokullu është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërm... më shumë

Aktori turk kërkon vetëm një partnere pë…

31-10-2017

Aktori turk kërkon vetëm një partnere për serialin që do të shihet në të gjithë botën dhe zgjidhet...

Aktori i njohur turk Çağatay Ulusoy do të luajë rolin kryesor në një se... më shumë

Hylja nuk është vetëm aktore në serialin…

25-10-2017

Hylja nuk është vetëm aktore në serialin «Flakë Pasioni»; ja se çfarë ka bërë tjetër ajo

Burku Biricik është bërë e njohur në vendin tonë me serialin "Flak&e... më shumë

Njihuni me bashkëshortin e Hyljas në jet…

25-10-2017

Njihuni me bashkëshortin e Hyljas në jetën reale dhe dasmën e tyre madhështore (VIDEO)

Aktorja e njohur e serialit "Flakë pasioni", Burcu Biricik u martua në korrik të 20... më shumë

Hylja sjell një performancë të papritur …

12-10-2017

Hylja sjell një performancë të papritur dhe të guximshme - Zbuloni më shumë!

Burku Biricik është bërë e njohur në vendin tonë me serialin "Flak&e... më shumë

Aktori i njohur nga Flakë Pasioni bëhet …

02-10-2017

Aktori i njohur nga Flakë Pasioni bëhet pjesë e një projekti shumë ambicioz

Aktori i njohur i serialit "Flakë pasioni", Birkan Sokullu është bërë pje... më shumë

Çfarë nuk dini për Burcu Biricik, aktore…

18-09-2017

Çfarë nuk dini për Burcu Biricik, aktoren protagoniste nga seriali Flakë Pasioni - FOTOGALERI

Ka lindur më 4 Maj 1989 në Elmali. Ajo u përzgjodh mbretëresha e Mesdheut n&eu... më shumë

Aktorja e Flakë Pasioni, dikur 150 kg; n…

30-03-2017

Aktorja e Flakë Pasioni, dikur 150 kg; ndryshimi i saj bëri bujë në mediat turke

Ajo është një aktore e njohur në Turqi dhe tepër e suksesshme për sh... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next