Përshkrimi

Pelini, një vajzë e bukur dhe e dashuruar, vendos të martohet me djalin e ëndrrave, pa e ditur se ai do ta braktisë dhe do të zhduket pa lënë gjurmë.

E tronditur, ajo zbulon rastësisht se po e ndjek nga pas një mallkim për një faj të së shkuarës.

Sinani, një djalosh i sinqertë, është kthyer nga jashtë për të hapur restorantin e tij. Dikur ai e dashuronte marrëzisht, por ajo e poshtëroi. Ndërsa sot, ajo është e bindur se nuk mund ta gjejë lumturinë nëse ai nuk e fal për atë çka ka ndodhur vite më parë. Një gjë të vetme nuk e ka të qartë Pelini, se karuseli i kohës sjell me vete hakmarrjen dhe Sinani tanimë kërkon të tijën.

Çdo të shtunë & të diel, ora 20:30 në 3Plus .


Parashikimet e episodeve

EPISODI 66-67-68

19-04-2019

EPISODI 66-67-68

Simajit i ofrohet një pozicion më i mirë në kompani dhe këtë ajo e s...

më shumë

EPISODI 64-65

19-04-2019

EPISODI 64-65

Pasi Sinani e braktis Pelinin ditën e dasmës, kjo e fundit merr restorantin nën kon...

më shumë

EPISODI 61-62-63

13-04-2019

EPISODI 61-62-63

Sinani dhe Pelini e përjetojnë në mënyrë mjaft të dhimbshme ndarjen ...

më shumë

EPISODI 59-60

13-04-2019

EPISODI 59-60

Bashaku dhe Bylenti dalin për të blerë veshjet e dasmës, por Bashaku duhet m&e...

më shumë

EPISODI 56-57-58

06-04-2019

EPISODI 56-57-58

Sinani vendos që të mos flasë më as me Pelinin dhe as me Bylentin,ndërkoh...

më shumë

EPISODI 54-55

06-04-2019

EPISODI 54-55

Në përpjekje për ta shkëputur nga Zyberi, Hafizja i thotë Meralit që...

më shumë

EPISODI 51-52-53

30-03-2019

EPISODI 51-52-53

Policia arrin më në fund ta gjejë Naxhimin e vogël. Safia dhe Pelini bëjn...

më shumë

EPISODI 49-50

30-03-2019

EPISODI 49-50

Syhejla dhe Rizai gjejnë Zyberin bashkë me Meralin në tualetin e shtëpisë...

më shumë

EPISODI 46-47-48

23-03-2019

EPISODI 46-47-48

Pelini arrin të shpëtojë, edhe pse përfundon në spital nga tronditja. Meg...

më shumë

EPISODI 44-45

23-03-2019

EPISODI 44-45

Gjyshi i Ryzgarit niset për në Zvicër për t’u kuruar. Ndërkohë...

më shumë

EPISODI 41-42-43

16-03-2019

EPISODI 41-42-43

Nexhipi dhe Havaja përpiqen t’ia mbajnë fëmijën të fshehtë Mel...

më shumë

EPISODI 39-40

16-03-2019

EPISODI 39-40

Si do të shkojë vizita e Turgutit në shtëpinë e Sinanit? Ç’d...

më shumë

EPISODI 36-37-38

09-03-2019

EPISODI 36-37-38

Rizai i thotë Pelinit që Sinani është i martuar dhe ajo mbetet e tronditur. Nd...

më shumë

EPISODI 34-35

09-03-2019

EPISODI 34-35

Exheja shkon të takojë Jasinin dhe duket sikur këtë herë nuk mund të...

më shumë

EPISODI 31-32-33

02-03-2019

EPISODI 31-32-33

Dita e gjyqit po afron dhe palët përgatiten. Cili do të jetë verdikti i gjykat&e...

më shumë

EPISODI 29-30

02-03-2019

EPISODI 29-30

Te bllokuar në ashensor, Sinani bën çmos ta ndihmojë Pelinin të qet&eum...

më shumë

EPISODI 26-27-28

23-02-2019

EPISODI 26-27-28

Bylenti e ka shumë të vështirë t’i shpjegojë Bashakut se si që...

më shumë

EPISODI 24-25

23-02-2019

EPISODI 24-25

Sinani ka një surprizë të veçantë për Pelinin. A do të jet&eu...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

Gjithçka që nuk dini mbi «Hakmarrje e ëm…

19-01-2019

Gjithçka që nuk dini mbi «Hakmarrje e ëmbël», premierë sonte në Tring

Aktori i njohur i "Përralla e pafajësisë" vjen këtë herë në kra... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display