Kujdesi ndaj klientit

 

Tring, për të qenë më pranë jush dhe për t’ju ofruar një shërbim më të mirë dhe me cilësor ka vënë në dispozicion një staf profesional që ju përgjigjet të gjithë pyetjeve tuaja.

Ju mund te kontaktoni per te marre informacion mbi ofertat e fundit, kanalet e platformes, pikat e shitjeve ne Shqiperi dhe Europe, suport i nivelit te pare per perdorimin e dekoderit apo rimbushjen e kartes Smart, etj.Adresa
Rr. "e Qelqit", Kombinat, Tiranë, Shqipëri

Telefon
+355 44 800 000/3

Fax
+355 44 800 001

E-mail
Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.


Celular
+355 69 40 38 000

Telefon
+355 44 800 008

E-mail
Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.