Përshkrimi

Dy jetë të ndryshme... Njëra e dominuar nga paratë dhe lakmia... Tjetra nga miqësia dhe sakrifica... Lidhen bashkë, nga ura e pashkatërrueshme e dashurisë. Nga njëra anë është Murat, i pashëm, tërheqës, një burrë i ri që merr në dorë përgjegjësitë e biznesit të familjes në moshë të re. Nga ana tjetër është Hayat, e bukur, lozonjare, por ende nje vajze "e hutuar", që jeton vetëm për t'u gëzuar. Ndersa aplikon për një vend pune, një zinxhir ngjarjesh ndodhin dhe e kthejnë gjithçka në një lëmsh në të cilin dashuria e saj dhe e Muratit do të jetë në qendër.

Nga e hëna në të premte ora 21:45 në 3 Plus, dhe ora 20:00, në Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 102

24-10-2017

EPISODI 102

Asllëja e dashuron Dorukun dhe vazhdon të vuajë për të. A do të mart...

më shumë

EPISODI 101

23-10-2017

EPISODI 101

Doruku nuk ndihet mirë në drejtimin e kompanisë, por Derja vazhdon të këm...

më shumë

EPISODI 100

20-10-2017

EPISODI 100

Derja i kërkon Muratit të dorëzojë çelësat e makinës tani q&e...

më shumë

EPISODI 99

19-10-2017

EPISODI 99

Me mbështetjen e Derjës, Doruku mendon se mund t’ia dalë i vetëm në...

më shumë

EPISODI 98

18-10-2017

EPISODI 98

Hajatit i lindin dyshime pas sjelljes së çuditshme të Derjës dhe kërkon...

më shumë

EPISODI 97

17-10-2017

EPISODI 97

Situata mes Muratit dhe Hajatit vazhdon të jetë e nderë. Ai do të mësoj&...

më shumë

EPISODI 96

16-10-2017

EPISODI 96

Murati do te shikoje Hajatin duke hipur në makinën e Emresë dhe vendos ti ndjeke. ...

më shumë

EPISODI 95

13-10-2017

EPISODI 95

E dëshpëruar për zënkën me Dorukun, Asllë nuk pranon të futet n...

më shumë

EPISODI 94

12-10-2017

EPISODI 94

Derja sjell në kompani një shoqe te vjetër të Dorukut duke e prezantuar si das...

më shumë

EPISODI 93

11-10-2017

EPISODI 93

Babai i Muratit mban një sekret të madh. Asllëja nepermjet flokeve do ti bej Doruk...

më shumë

EPISODI 92

10-10-2017

EPISODI 92

Hazalli vazhdon t'i telefonojë Lejës dhe t’i kërkojë para. E vendosur p&...

më shumë

EPISODI 91

09-10-2017

EPISODI 91

Lejla kthehet te Murati dhe i tregon që ka dhe një djalë tjetër dhe i kër...

më shumë

EPISODI 90

06-10-2017

EPISODI 90

Gjendja e Lejlës përkeqësohet dhe miqtë e Hazallit e braktisin atë diku n...

më shumë

EPISODI 89

05-10-2017

EPISODI 89

Hajati dhe Murati po kalojnë të lumtur e në paqe muajin e tyre të mjaltit, por...

më shumë

EPISODI 88

04-10-2017

EPISODI 88

Hajati dhe Murati nisen për muajin e mjaltit në kërkim të hotelit që kan&...

më shumë

EPISODI 87

03-10-2017

EPISODI 87

Pse do të kontaktojnë Derja me Emrenë? Cili është plani që po thurin...

më shumë

EPISODI 86

02-10-2017

EPISODI 86

Derja gjen një fletë gazete brenda një libri. Çfarë fshihet në t&e...

më shumë

EPISODI 85

29-09-2017

EPISODI 85

Kush është personi që do të shfaqet krejt papritur në pragun e shtëp...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Video


Gossip

Ndryshim i papritur në karrierën e aktor…

23-05-2018

Ndryshim i papritur në karrierën e aktores Hande Ercel

Aktorja e njohur e serialit "Jetë", Hande Ercel ka marrë një vendim të rë... më shumë

Hande Erçel dhe Murat nuk ndalen së shpr…

16-05-2018

Hande Erçel dhe Murat nuk ndalen së shprehuri dashurinë!

Aktorja dhe partneri i saj, nuk ngurrojnë asnjë moment të ndajnë me ndjekës... më shumë

Partneri i Hande Ercel, sapo firmosi mar…

12-05-2018

Partneri i Hande Ercel, sapo firmosi marrëveshjen e majme...

Këngëtari Murat Dalkilic, sapo ka konfirmuar një koncert gjatë kësaj vere d... më shumë

Hande dhe Murat ecin me hapa të shpejtë …

10-05-2018

Hande dhe Murat ecin me hapa të shpejtë në lidhjen e tyre, ja çfarë ka bërë çifti i njohur

Lidhja e tyre ishte një nga më të komentuarat në shtypin turk. Aktorja Hande E... më shumë

Hande Erçel i bën të gjithë konfuzë: Çfa…

09-05-2018

Hande Erçel i bën të gjithë konfuzë: Çfarë ka dashur të nënkuptojë aktorja?

Hande Erçel sapo është kthyer në Turqi, pas disa ditësh pushimi me partne... më shumë

Hande Ercel lë pas dore aktrimin, kërkon…

07-05-2018

Hande Ercel lë pas dore aktrimin, kërkon të hapë një ekspozitë me...

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura të publikut turk por... më shumë

Hande Erçel drejt martesës?

04-05-2018

Hande Erçel drejt martesës?

Hande Ercel është prej disa muajsh në një lidhje me Murat Dalkiliç, madje... më shumë

Aktorja turke, në qendër të vëmendjes pë…

01-05-2018

Aktorja turke, në qendër të vëmendjes për veshjen e saj në Coachella!

Hande Erçel ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me veshjen që kishte... më shumë

Marrëdhënia e dashurisë së Hande Ercel k…

28-04-2018

Marrëdhënia e dashurisë së Hande Ercel kalon në një fazë tjetër

Aktorja e njohur Hande Ercel është në një marrëdhënie dashurie me k&... më shumë

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic guxojnë p…

20-04-2018

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic guxojnë për herë të parë të…

Çifti tanimë i konfirmuar i showbizzit turk Hande Ercel dhe Murat Dalkilic kanë b... më shumë

Hande Ercel tërheq vëmendjen e të gjithë…

19-04-2018

Hande Ercel tërheq vëmendjen e të gjithëve në Coachella

Në festivalin e Coachelles së këtij viti nuk munguan as emrat e njohur të show... më shumë

Hande Ercel: «Është koha për të marrë fr…

14-04-2018

Hande Ercel: «Është koha për të marrë frymë»

Hande Ercel është një aktore e dashur dhe shumë e pylqyer nga publiku. E talen... më shumë

Nuk do ta njihni si është shndërruar akt…

13-04-2018

Nuk do ta njihni si është shndërruar aktorja e njohur nga «Jetë»

Është mbajtur në Turqi premiera e filmit "Arada" me protagonistë Burak Deniz d... më shumë

Burak Deniz pendohet sapo e publikon; fs…

11-04-2018

Burak Deniz pendohet sapo e publikon; fshin menjëherë këtë foto me të dashurën e tij

Burak Deniz dhe Busra Develi janë një çift i pandashë. Kudo ata shihen bashk... më shumë

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic – një mar…

04-04-2018

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic – një marrëdhënie 'torturuese' dashurie

Tashmë çdo dalje e tyre publike është shndërruar në një lajm... më shumë

Murat Dalkilic thyen heshtjen: Flet për …

30-03-2018

Murat Dalkilic thyen heshtjen: Flet për marrëdhënien e tij me Hande Ercel, pas divorcit nga Merve Bolugur

Këngëtari i njohur Murat Dalkilic dhe aktorja e serialit "Jete", Hande Ercel kanë q... më shumë

Hande Ercel na tregon «mashkullin e saj …

21-03-2018

Hande Ercel na tregon «mashkullin e saj enigmatik»

Hande Ercel dhe Murat Dalkilic janë një nga çiftet më të rinj të s... më shumë

Paparacët rendin pas Hande Ercel dhe Mur…

17-03-2018

Paparacët rendin pas Hande Ercel dhe Murat Dalkilic dhe ja se çfarë kanë zbuluar!

Thashethemet nuk kanë fund në shtypin turk dhe shenjestra e javëve të fundit k... më shumë

Çifti më i ri i showbizit turk përgatite…

12-03-2018

Çifti më i ri i showbizit turk përgatitet për plane të mëdha

Hande Ercel, aktorja e njohur e serialit “Jetë” është mëse e lumtu... më shumë

Fansat çmenden pas Burak Deniz, zbuloni …

09-03-2018

Fansat çmenden pas Burak Deniz, zbuloni çfarë kanë bërë!

  Aktori i njohur i serialit "Jetë", Burak Deniz është një nga emrat m&e... më shumë

Hande Ercel humbet shumë kg në pak kohë…

09-03-2018

Hande Ercel humbet shumë kg në pak kohë! Ja sekreti i dietës së saj!

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura për publikun. Me t&e... më shumë

Fansat kërkojnë ta shohin Hande Ercel pë…

22-02-2018

Fansat kërkojnë ta shohin Hande Ercel përsëri në një projekt me të por aktori nuk pranon!

Fansat e Hande Ercel dhe Tolga Saritas kanë kërkuar të shohin përsëri dy ... më shumë

Burak Deniz: Shkojmë shumë mirë por nuk …

22-02-2018

Burak Deniz: Shkojmë shumë mirë por nuk ka martesë për ne…

Aktori i njohur i serialit "Jetë" ka dhënë një intervistë për Milliy... më shumë

Murat Dalkiliç dhe Hande Erçel, një fund…

20-02-2018

Murat Dalkiliç dhe Hande Erçel, një fundjavë romantike larg syve kureshtarë!

Murat dhe Hande kanë filluar historinë e tyre të dashurisë, pas divorcit t&eum... më shumë

Çifti i njohur i serialeve turke zbulon …

19-02-2018

Çifti i njohur i serialeve turke zbulon rregullin që nuk e shkelin kurrë!

Çifti i njohur turk, kanë treguar se cili është ai "kusht" që i kanë... më shumë

Murat Dalkilic, lë pas divorcin: Jeton i…

17-02-2018

Murat Dalkilic, lë pas divorcin: Jeton i lumtur historinë e re me Hande Ercel!

Gjërat kanë avancuar mes çiftit më të ri në showbizin turk Murat D... më shumë

Mbahen në Turqi «Man of the year», ja ci…

16-02-2018

Mbahen në Turqi «Man of the year», ja cili vlerësohet si ylli në ngjitjë për 2017

Burak Deniz hyri në botën e kinematografisë turke në vitin 2011 dhe që at... më shumë

Burak Deniz, i dashuruar më shumë se kur…

16-02-2018

Burak Deniz, i dashuruar më shumë se kurrë...

Aktori i njohur u paraqit në eventin e fundit bashkë me partneren e tij Busra Develi. Nuk ... më shumë

Murat Dalkilic dhe Hande Ercel, më në fu…

01-02-2018

Murat Dalkilic dhe Hande Ercel, më në fund pranojnë lidhjen e tyre

U përfol shumë gjatë në media për aktoren e serialit "Jetë", Hande E... më shumë

Make-up i Hande Ercel, ja rregullat që a…

27-01-2018

Make-up i Hande Ercel, ja rregullat që aplikon për tu dukur gjithmonë kaq e bukur

Në çdo shfaqje të saj në publik, Hande Ercel ka shkëlqyer. Në vide... më shumë

Hande Ercel ndër vite: Ju sjellim aktore…

27-01-2018

Hande Ercel ndër vite: Ju sjellim aktoren në foto nga 1993 në 2018

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura për publikun. Pa mbu... më shumë

Burak Deniz vjen në kinema krah të dashu…

26-01-2018

Burak Deniz vjen në kinema krah të dashurës së tij, aktores së njohur të serialeve turke

Ylli i serialit “Jetë” Burak Deniz do të shfaqet së shpejti në kin... më shumë

Trekëndëshi i dashurisë së Hande Ercel: …

26-01-2018

Trekëndëshi i dashurisë së Hande Ercel: Si qendron e vërteta pas shkrimeve në media?

Pavarërisht arritjeve të saj të karrierë, Hande Ercel nuk i ndahen lajmet p&eu... më shumë

Hakmarrja e Hande Ercel ndaj ish të dash…

19-01-2018

Hakmarrja e Hande Ercel ndaj ish të dashurit të saj – Çfarë po ndodh me aktoren?

Diçka po ndodh me hande ercel. Me lëvizjen e saj të fundit mund të ngrem&eum... më shumë

Merve Çağıran fotografohet në krah të ak…

09-01-2018

Merve Çağıran fotografohet në krah të aktorit të njohur të «Dashuri e pafund»

Aktorja e njohur e serialit ""Jetë" u përfol për një lidhje dashurie me aktorin ... më shumë

Hande Ercel i jep të gjithëve një përgji…

28-12-2017

Hande Ercel i jep të gjithëve një përgjigje të mirë: «Jam bërë viktimë e sulmeve tuaja»

Hande Ercel është përfolur gjatë në medie për lidhjet e saj të ... më shumë

Operacionet plastike të Hande Ercel; kës…

26-12-2017

Operacionet plastike të Hande Ercel; kësaj here nuk ka më dyshime!

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura të serialeve turke, ... më shumë

Ish i dashuri i Hande Ercel në një lidhj…

18-12-2017

Ish i dashuri i Hande Ercel në një lidhje të re dashurie: Ajo është kopje e aktores!

Ekin Mert Daymaz, ish i dashuri i aktores Hande Ercel, ishte për një kohë të g... më shumë

Aktorja e njohur në një lidhje me dashur…

16-12-2017

Aktorja e njohur në një lidhje me dashurie me Dorukun e serialit «Jetë»

Aktori i njohur i serialit "Jetë", Oguzhan Karbi thuhet se është në një l... më shumë

Dy aktorët e serialeve «Dashuri e pafund…

13-12-2017

Dy aktorët e serialeve «Dashuri e pafund» dhe «Jetë» shfaqin hapur dashurinë e tyre

Jemi njohur me ta nëpërmjet dy serialeve të transmetuar në Tring. Aktorja e se... më shumë

E pabesueshme: Burak Deniz transferohet …

13-12-2017

E pabesueshme: Burak Deniz transferohet në Bollywood!

Burak Deniz, aktori i njohur i serialit "Jetë" do të xhirojë një tjetër f... më shumë

Cila është Hande Ercel nga të dyja? Akto…

12-12-2017

Cila është Hande Ercel nga të dyja? Aktores i zbulojnë sozinë e saj!

Thuhet se të gjithe kemi sozi, por vështirë se i gjejmë. Ja që aktores Ha... më shumë

Çmimet Golden Butterfly 2017 në Turqi - …

11-12-2017

Çmimet Golden Butterfly 2017 në Turqi - Aktorja më e mirë në «Komedi romantike» zgjidhet...

Janë mbajtur në Turqi Çmimet Golden Buterfly 2017. Ky është një ng... më shumë

A e ka tradhtuar Hande Ercel? I dashuri …

10-12-2017

A e ka tradhtuar Hande Ercel? I dashuri i aktores i kundërvihet gazetarëve

U përfol në mediet turke për një tradhti të mundshme të Mehmet Dince... më shumë

Mendoni se çdo gjë është në rregull në k…

25-11-2017

Mendoni se çdo gjë është në rregull në këtë foto të aktores? E keni gabim!

Fotografia e mësipërme është një nga fotografitë e postuara në ... më shumë

Hande Ercel feston ditëlindjen e rrethua…

24-11-2017

Hande Ercel feston ditëlindjen e rrethuar surprizat! Ja sa vjeç bën aktorja!

Hande Ercel ka lindur më 24 nëntor 1993. Ajo mbush sot 24 vjeç. Edhe pse ende shu... më shumë

Pas akuzave për mbipeshë, Hande rikthehe…

11-11-2017

Pas akuzave për mbipeshë, Hande rikthehet në formë dhe tregon recetën sekrete

Gjatë muajve të verës, Hande Ercel u fotografua tek pushonte në plazhet e Turq... më shumë

Jeta private shumë e diskutuar e Hande E…

11-11-2017

Jeta private shumë e diskutuar e Hande Ercel, aktorja përsëri vetëm?

Hande Erce, aktorja e njohur e serialit "Jetë" ka qenë gjithmonë në vëmen... më shumë

I dashuri i Hande Ercel kapet mat me dy …

06-11-2017

I dashuri i Hande Ercel kapet mat me dy vajza të tjera; reagimi i aktores?

Në të gjitha mediet në Turqi flitet sot mbi të dashurin e aktores së njoh... më shumë

Hande Ercel shfaqet plotësisht pa make-u…

28-10-2017

Hande Ercel shfaqet plotësisht pa make-up; ja komentet e fansave

Aktorja e njohur e serialit "Jetë", Hande Ercel është ndër më të kom... më shumë

Kompania e njohur i ndalon Hande Ercel t…

27-10-2017

Kompania e njohur i ndalon Hande Ercel të vazhdojë lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin

Duket si e pabesueshme por është e vërtetë: Marka, imazh i së cilës ... më shumë

Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel përbal…

26-10-2017

Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel përballen me momente të paparashikuara gjatë xhirimit të serialit të tyre të fundit

Tolgahan Sayisman dhe Hande Ercel, dy aktorë të njohur tashmë për publikun shq... më shumë

Reagon Hande Ercel pas fotos së publikua…

21-10-2017

Reagon Hande Ercel pas fotos së publikuar të të dashurit të saj para disa vitesh; transformimi i tij është mjaft i dukshëm

Aktorja e njohur Hande Ercel është vënë kohet e fundit në qendër te ... më shumë

Hande Ercel, nuk është e vetmja aktore n…

21-10-2017

Hande Ercel, nuk është e vetmja aktore në familje - Ja cila është motra e saj po aq e famshme sa ajo në botën e kinemasë

Aktorja Hande Ercel u bë e famshme në Shqipëri si Hayat nga seriali "Jetë" i c... më shumë

Seriali me protagonist Burak Deniz merr …

20-10-2017

Seriali me protagonist Burak Deniz merr vëmendje të veçantë në Kanë

Ka hapur dyert edicioni i 33-të i Panairit në Kanë ku një interes i veç... më shumë

U akuzua për një lidhje dashurie me sho…

18-10-2017

 U akuzua për një lidhje dashurie me shokun e ish-it të saj: Flet për herë të parë Hande Ercel

Aktorja e njohur e serialit "Jetë", Hande Ercel është shfaqur mbrëmë n&eu... më shumë

Hande arratiset me shokun e ish të dashu…

12-10-2017

Hande arratiset me shokun e ish të dashurit të saj; ja çfarë thotë ky i fundit

Aktorja e talentuar Hande Ercel është diskutuar shumë në mediat turke, si p&eu... më shumë

Hande Ercel vazhdon të suprizojë: aktron…

07-10-2017

Hande Ercel vazhdon të suprizojë: aktron, kërcen, tashmë edhe...

Hande Ercel është një nga aktoret më të dashura në Turqi. E njohur p... më shumë

Dyshe suprizuese: Hande Ercel në një kli…

06-10-2017

Dyshe suprizuese: Hande Ercel në një klip muzikor me këtë aktor të njohur (VIDEO)

Hande Ercel, aktorja e njohur e "Jete" është bërë pjesë e videoklipit t&e... më shumë

Vogëlushja e aktorit të njohur turk kthe…

05-10-2017

Vogëlushja e aktorit të njohur turk kthehet në një fenomen në Instagram

Vogëlushja e aktorit të njohur të cilën e kemi parë në disa nga epis... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display