Përshkrimi

"Mbretëresha e Natës", seriali mbi jetën e një vajze dhe pasionin e saj për të gjetur dashurinë e vërtetë dhe perfekte.

Selin, vajza e parfumeve që bie në dashuri me turistin turk, Kartall. Një dashuri e çmendur, ditë pasionante në çift dhe një premtim që nuk mbahet. Një martesë e fshehtë dhe një fëmije që vjen në jetë. A do të takohen Kartall dhe Selin pas ndarjes? A do të jetë aq e forte dashuria e tyre sa të ribashkohen? A do të mësoje Kartalli se është babai i djalit të Selin? A do ti bashkojë sërish fati të dy?

Çdo të premte, ora 21:00 në Jolly HD!


Parashikimet e episodeve

Episodi 48-49

30-09-2016

Episodi 48-49

Azizi merr një vendim të pamenduar në çaste dëshpërimi, të vr...

më shumë

Episodi 46-47

23-09-2016

Episodi 46-47

Esra takohet me Kartallin dhe e lajmëron se do të divorcohet prej tij. Oktaji del me su...

më shumë

Episodi 44-45

16-09-2016

Episodi 44-45

  Gjatë operacionit të policisë, Osmani plagos rëndë Oktajin. Jeta ...

më shumë

Episodi 42-43

09-09-2016

Episodi 42-43

Burxhuja i kërkon sërish Oktajit që ta lërë të qetë, duke i th&...

më shumë

Episodi 40-41

02-09-2016

Episodi 40-41

Kartalli vendos të marrë Selinën dhe Osmanin dhe të largohet nga shtëpia...

më shumë

Episodi 38-39

26-08-2016

Episodi 38-39

Kur policia shkon në spital tek Azizi për t’i marrë dëshminë, ai i ...

më shumë

Episodi 36-37

19-08-2016

Episodi 36-37

  Hymaja vazhdon të jetë në mëdyshje në duhet të zgjeshë ...

më shumë

Episodi 34-35

11-08-2016

Episodi 34-35

Osmani merr drejtimin e kompanisë së Azizit. Selina shkon të takojë Kartallin ...

më shumë

Episodi 32-33

04-08-2016

Episodi 32-33

Esra beson se Kartalli është ai që ka qëlluar Azizin. Gjithë familja posh...

më shumë

Episodi 30-31

29-07-2016

Episodi 30-31

Kartalli vendos t’ia falë jetën Azizit dhe të largohet bashkë me Selin&e...

më shumë

Episodi 28-29

22-07-2016

Episodi 28-29

Selina arrin të shpëtojë nga Esra, e cila u përpoq ta vriste. Kartalli merr Az...

më shumë

Episodi 26-27

15-07-2016

Episodi 26-27

Të gjithë janë të habitur nga vendimi i papritur që ka marrë Azizi ...

më shumë

Episodi 24-25

08-07-2016

Episodi 24-25

Çfarë do të zbulojë Kartalli brenda kasafortës së Azizit? Një...

më shumë

Episodi 22-23

01-07-2016

Episodi 22-23

Çfarë do të zbulojë Hakani për të shoqen? Pse vihet ai në ndj...

më shumë

Episodi 20 - 21

24-06-2016

Episodi 20 - 21

Me anë të një videoje, Azizi paralajmëron Selinën se tanimë ajo duhe...

më shumë

Episodi 18-19

17-06-2016

Episodi 18-19

Ngjarjet e fundit do të jenë tronditëse për familjen e Azizit, sepse policia e...

më shumë

Episodi 16-17

11-06-2016

Episodi 16-17

Kartalli nuk arrin të shkojë në darkën e shumëpritur, sepse Merti përpiqet të vrasë veten. Plane...

më shumë

Episodi 14-15

11-06-2016

Episodi 14-15

Kartalli kap hetuesin privat që i është vënë pas Selinës. Ai zbulon fotografitë dhe mendon se i ...

më shumë

Episodi 12-13

11-06-2016

Episodi 12-13

Episodi 12 Nëna e Selinës vjen nga Franca me një avion privat me urdhër të Azizit, por habitet k...

më shumë

Episodi 10-11

19-05-2016

Episodi 10-11

Doktori i telefonon Kartallit dhe i thotë se përgjigja e testit të ADN-së ka dalë negative, pra a...

më shumë

Episodi 8-9

14-05-2016

Episodi 8-9

Një nga larot e Azizit kërcënon me armë Emrenë që t’i tregojë se ku fshihet Kartalli. Esra është...

më shumë

Episodi 6-7

06-05-2016

Episodi 6-7

Kartalli i kërkon Selinës të largohet sa më parë nga Stambolli, sepse përndryshe do të lëndohet...

më shumë

Episodi 4-5

29-04-2016

Episodi 4-5

  Selina takohet rastësisht me Azizin, i cili bie marrëzisht në dashuri me të dhe e fton për...

më shumë

Episodi 1-2-3

21-04-2016

Episodi 1-2-3

Gjatë një udhëtimi pune në Grase të Francës, Kartalli njihet me Selinën, një vajzë me origjinë tur...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next

Video


Gossip

Murat Yildirim i bën publikisht dedikimi…

23-10-2018

Murat Yildirim i bën publikisht dedikimin romantik bashkëshortes...

Murat Yildirim ka vendosur ta urojë publikisht bashkëshorten e tij në ditën e sa... më shumë

50 mijë dollarë për një episod, ja cila …

03-10-2018

50 mijë dollarë për një episod, ja cila është kjo aktore turke

Meryem Uzerli, aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar me serialin "Mbretë... më shumë

Aktorja e njohur turke trajnohet si të p…

26-09-2018

Aktorja e njohur turke trajnohet si të përdorë armë

Zeynep Funda Erygit, e njohur për publikun si Esra nga "Mbretëresha e natës" po p&e... më shumë

Të 'jetosh' në avion: Ja kush është kjo …

24-09-2018

Të 'jetosh' në avion: Ja kush është kjo aktore e njohur turke!

Aktorja e njohur Meryem Uzerli duket sikur jeton në një avion. Kjo duket nga fotot e shu... më shumë

Aktorja turke fshin të gjithë ndjekësit …

17-09-2018

Aktorja turke fshin të gjithë ndjekësit nga instagrami, ja arsyeja!

Meryem Uzerli, aktorja e njohur e "Mbretëresha e natës" është shumë aktiv... më shumë

Meryem Uzerli kthehet në krahët e ish të…

03-09-2018

Meryem Uzerli kthehet në krahët e ish të dashurit?

Sipas gecce.com, aktorja e "Mbretëresha e natës", Meryem Uzerli është rikthyer... më shumë

Meryem Uzerli bën atë që shumë prej nesh…

24-08-2018

Meryem Uzerli bën atë që shumë prej nesh nuk kanë guxim: Telefonon miqtë për t'i thënë se...

Është e vërtetë se figurat e njohura publike nuk kanë shumë miq. Ndo... më shumë

Meryem Uzerli na prezanton me ndryshimin…

27-07-2018

Meryem Uzerli na prezanton me ndryshimin e saj të radhës!

Aktorja e "Mbretëresha e Natës" është një nga vajzat më të pë... më shumë

E akuzuan për operacione të shumta, Mery…

21-07-2018

E akuzuan për operacione të shumta, Meryem Uzerli bën një tjetër ndryshim në pamjen e saj

Meryem Uzerli u akuzua për operacione të shumta plastike. Fansat madje e kanë kriti... më shumë

Karriera e saj njeh vetëm suksese, një t…

09-07-2018

Karriera e saj njeh vetëm suksese, një tjetër propozim për aktoren e njohur

Meryem Uzerli nuk di të ndalet. Aktorja e njohur si Selin nga "Mbretëresha e natës... më shumë

Transformimi i Meryem Uzerli, ja si duke…

06-07-2018

Transformimi i Meryem Uzerli, ja si dukej aktorja e njohur para ndërhyrjeve të shumta estetike

  E kemi njohur si Hyrrem e më pas si Selin tek "Mbretëresha e natës" por duk... më shumë

Meryem Uzerli, një shtëpiake si gjithë t…

05-07-2018

Meryem Uzerli, një shtëpiake si gjithë të tjerat!

Aktorja e njohur Meryem Uzerli është gjithnjë shumë aktive në rrjetet soc... më shumë

Pushime romantike për çiftin e njohur tu…

03-07-2018

Pushime romantike për çiftin e njohur turk

Aktori Murat Yldirim dhe bashkëshortja e tij Iman Elbani kanë ndarë disa momente ro... më shumë

Kërkoi të rikthehej siç ishte para opera…

27-06-2018

Kërkoi të rikthehej siç ishte para operacioneve, ja si duket tani Meryem Uzerli

Në instagram e aktores Meryem Uzerli do të shihni gjithmonë vajzën e saj t&eum... më shumë

U shpërfytyrua nga operacionet, Meryem U…

12-06-2018

U shpërfytyrua nga operacionet, Meryem Uzerli merr vendimin drastik

34-vjeçarja, pak kohë më parë ndërhyri në fytyrë, në mol... më shumë

Publiku vlerëson aktoren turke me këtë ç…

02-06-2018

Publiku vlerëson aktoren turke me këtë çmim të rëndësishëm

Meryem Uzerli është ndër aktoret më të pëlyera turke. E njohur si Su... më shumë

Fansat e shumtë detyrojnë aktorin turk t…

23-05-2018

Fansat e shumtë detyrojnë aktorin turk të ndryshojë shtëpi!

Aktori i njohur Murat Yldirim ka blerë një vilë të re e cila i ka kushtuar plo... më shumë

Meryem Uzerli 'kryqëzohet' nga fansat, p…

23-05-2018

Meryem Uzerli 'kryqëzohet' nga fansat, pas gjestit që bëri me vajzën e saj!

Një ndër aktoret më të dashura, është vënë në qendë... më shumë

Aktorja turke në Kanë por jo të gjithë a…

17-05-2018

Aktorja turke në Kanë por jo të gjithë arrijnë ta njohin

Aktorja turke Meryem Uzerli është paraqitur në festivalin e Kanës. E njohur p&... më shumë

Aktorja turke në tapetin e kuq në Festiv…

15-05-2018

Aktorja turke në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës

Meryem Uzerli ka qenë pjesë e Festivalit të Filmit në Kanë. Kjo nuk ë... më shumë

Aktorja turke kalon çdo kufi; paguhet 19…

28-04-2018

Aktorja turke kalon çdo kufi; paguhet 197 mijë euro vetëm për…

Meryem Uzerli u zgjodh si imazh zyrtar i një kompanie aksesoresh dhe përfitimet nga kjo ... më shumë

Fansat arabë i hapin probleme aktorit Mu…

26-04-2018

Fansat arabë i hapin probleme aktorit Murat Yildirim dhe gruas së tij, Imane Elbani

Pasi ka jetuar prej një kohe të gjatë në lagjen Nishantashi, Murat Yilldirim k... më shumë

Aktori i njohur turk ditëlindjen në një …

23-04-2018

Aktori i njohur turk ditëlindjen në një festë përrallore të përgatitur nga bashkëshorja

Murat Yildirim ka festuar ditëlindjen e tij të 39-të dhe bashkëshortja e tij I... më shumë

Aktorja e njohur turke akuzohet për ndër…

07-04-2018

Aktorja e njohur turke akuzohet për ndërhyrje kirurgjikale; ja fotot që e dëshmojnë këtë

  Meryem Uzerli është akuzuar shpesh për operacione plastike. Në fakt, n... më shumë

Aktori turk do ju bëjë të gjithave xhelo…

14-03-2018

Aktori turk do ju bëjë të gjithave xheloze më këtë dedikim për bashkëshorten e tij

Aktori protagonist i serialit “Mbreteresha e natës” Murat Yildirim mund të t... më shumë

Aktorja turke ndan momentin e vështirë t…

05-02-2018

Aktorja turke ndan momentin e vështirë të jetës së saj: Tentova të vrisja veten!

Meryem Uzerli është një nga aktoret më të njohura turke. Atë e kemi ... më shumë

A është gruaja e Murat Yildirimit shtatz…

17-11-2017

A është gruaja e Murat Yildirimit shtatzënë?

Murat Yildirim, u fotografua në dalje të një spitali një ditë më par&e... më shumë

Aktorja turke nuk u fshihet më paparazzë…

24-10-2017

Aktorja turke nuk u fshihet më paparazzëve, shijon historinë e dashurisë me aktorin e mirënjohur

Ajo u bë shumë e njohur nga seriali ''Mbretëresha e natës", transmetuar pë... më shumë

Meryem Uzerli akuzohet për disa operacio…

29-05-2017

Meryem Uzerli akuzohet për disa operacione plastike - a ka ndryshuar kaq shumë ajo?

Aktorja e mirënjohur Meryem Uzerli është akuzuar nga shtypi turk se ka bër&eum... më shumë

Meryem Uzerli flet për jetën e saj priva…

27-05-2017

Meryem Uzerli flet për jetën e saj private: Më pëlqen të bëj gabime!

Aktorja e bukur Meryem Uzerli ka dhënë një intervistë në një nga rev... më shumë

Meryem Uzerli vjen me disa fotografi shu…

18-05-2017

Meryem Uzerli vjen me disa fotografi shumë të guximshme dhe joshëse

Meryem Uzerli është një aktore shumë aktove në rrjetet sociale. Ajo num&e... më shumë

Meryem Uzerli i jep një mundësi të dytë…

16-05-2017

Meryem Uzerli i jep një mundësi të dytë...

Meryem Uzerli është një nga aktoret më të famshëm turke megjithat&eu... më shumë

E gjeni dot cila është aktorja e famshme…

10-05-2017

E gjeni dot cila është aktorja e famshme turke në këtë foto?

Ajo sot ka ndarë në profilin e saj në Instagram dy fotografi nga koha kur ishte end... më shumë

Meryem Uzerli, një shpërthim në botën ar…

19-04-2017

Meryem Uzerli, një shpërthim në botën arabe

Aktorja e famshme Meryem Uzerli është e njohur jo vetëm në fushën e kinem... më shumë

Kjo video e Meryem Uzerli me vajzën e sa…

18-04-2017

Kjo video e Meryem Uzerli me vajzën e saj ka kthyer një rekord të ri

Video që aktorja e mirënjohur e "Mbretëresha e natës" ka ndarë me të... më shumë

Murat Ylidirim festoi dje ditëlindjen –…

14-04-2017

 Murat Ylidirim festoi dje ditëlindjen – ja fjalët e ndjera të bashkëshortes

Aktori i mirënjohur turk Murat Yldirim mbushi dje plot 38 vjeç. Ditëlindja e ylli... më shumë

Cili aktor turk feston sot 38 vjetorin e…

13-04-2017

Cili aktor turk feston sot 38 vjetorin e lindjes?

Bëhet fjalë për një nga aktorët shumë të dashur për publik... më shumë

Edhe Tolgahan Saysman në mbështetje në M…

25-03-2017

Edhe Tolgahan Saysman në mbështetje në Murat Yldirim – ja çfarë shkruan ai!

Para disa ditësh në Turqi u shfaq premiera e filmit “Sonsuz ask”, një f... më shumë

Fayrije Evcen dhe Murat Yldirim së bashk…

24-03-2017

Fayrije Evcen dhe Murat Yldirim së bashku në një film - Ja cfarë ka ndodhur mbrapa kamerave

Fayrije Evcen dhe Murat Yldirim janë protagonistët e filmit më të ri në T... më shumë

E mbani mend vogëlushin Osman nga Mbretë…

24-03-2017

E mbani mend vogëlushin Osman nga Mbretëresha e natës? – Ja sa është rritur ai

Dy yjet e serialit “Mbretëresha e natës” ishin padyshim Meryem Uzerli në... më shumë

Fayriye Evcen në krahët e Murat Yldirim …

23-03-2017

Fayriye Evcen në krahët e Murat Yldirim – zbuloni më shumë!

Fayriye Evcen do të interpretojë në një film në krah të aktorit t&eu... më shumë

Meryem në Arabinë Saudite - ndryshon plo…

22-03-2017

Meryem në Arabinë Saudite - ndryshon plotësisht pamjen e saj

Meryem Uzerli njihet nga të gjithë si Selin apo vajza e parfumeve nga "Mbretëresha ... më shumë

Tre gjenerata në një foto – njihuni me m…

20-03-2017

Tre gjenerata në një foto – njihuni me mamanë dhe vajzën e aktores turke

Meryem Uzerli u bë e njohur për publikun shqiptar falë rolit të saj si Hyrem n... më shumë

Meryem Uzerli thyen rregullat me këtë se…

24-02-2017

Meryem Uzerli thyen rregullat me këtë selfie

Meryem Uzerli aktorja e njohur turke është gjithmonë midis Stambollit dhe Turqis&eu... më shumë

Martohet Murat Yildirim?

10-01-2017

Martohet Murat Yildirim?

Murat Jëlldërëm është martuar me marokenen bukuroshe, Imane Elbani. Nat&e... më shumë

Disa gjera qe nuk i dini rreth aktorit M…

08-12-2016

Disa gjera qe nuk i dini rreth aktorit Murat Yildirim

Murat Yildirim është një prej aktorëve më të mirë turq dhe m&eu... më shumë

Alp Ozxhan e harron shumë shpejt Mejrem …

30-11-2016

Alp Ozxhan e harron shumë shpejt Mejrem Yzerilin!

Alp Ozxhan është parë duke dalë nga një prej lokaleve më të fam... më shumë

Mënyra se si Murati e trajton të fejuarë…

18-11-2016

Mënyra se si Murati e trajton të fejuarën e tij është për t'u marrë shembull! (FOTO)

Murat Yildirim është vlerësuar si një ndër aktorët më të m... më shumë

E gjeni dot cila është kjo aktore?

16-09-2016

E gjeni dot cila është kjo aktore?

Sot ajo është një nga emrat më të njohur të serialeve turke, por jo ... më shumë

Meyrem Uzerli- Ja si më braktisi i dashu…

21-07-2016

Meyrem Uzerli- Ja si më braktisi i dashuri

Biznesmeni turk Kan Ates, 48 vjeçar, u largua nga aktorja turke Meyrem Uzerli, kur ajo isht... më shumë

Meryem Uzerli është tallur me shkrimet e…

13-07-2016

Meryem Uzerli është tallur me shkrimet e mediave turke

Sipas mediave turke thuhet se aktorja Meryem Uzerli, vetëm për dy minuta xhirime të... më shumë

Me kë ka rënë në dashuri Meyrem Uzerli ?

07-05-2016

Me kë ka rënë në dashuri Meyrem Uzerli ?

Meyrem Uzerli mund të ketë rënë në dashuri! I dashuri i saj mund të jetë biznesmeni i famshëm Al... më shumë

Murat Yildirim dhe Meryem Uzerli sëbashk…

19-04-2016

Murat Yildirim dhe Meryem Uzerli sëbashku në Kanë !

Murat Yildirim dhe  Meryem Uzerli jane pare me nje grup tjeter aktoresh ne Kane, saktesisht... më shumë

Meryem Uzerli, "Vajza e kopertinave…

13-04-2016

Meryem Uzerli, "Vajza e kopertinave"

Eshte nje aktore dhe modele turko-gjermane lindur me 12 Gusht 1983, e cila u be e njohur ne rolin... më shumë

Sekreti i Murat Jëlldërëmit dhe Merjem …

12-04-2016

Sekreti i Murat Jëlldërëmit dhe Merjem Uzerlisë!

  Të gjitha revistat shkruajnë për Murat Jëlldërëm dhe Merjem Uzerli. Të gjithë janë kuresht... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Episodi 4-5

29-04-2016

Episodi 4-5

... më shumë

Myryem Uzerli

15-04-2016

Myryem Uzerli

... më shumë

Episodi 1-2-3

13-04-2016

Episodi 1-2-3

... më shumë