Përshkrimi

Azra, është një vajzë që ëndërron të bëhet një shefe kuzhine njësoj si ati dhe për t’ia dalë mbanë, po kryen studimet e saj në Amerikë. Një rastësi e çuditshme do të ndodhë në aeroport, ku ajo merr gabimisht çantën e Xhenkut. Djaloshi i pashëm sapo është përjashtuar nga universiteti i tij në Amerikë dhe po përpiqet të zgjedhë rrugën e tij në jetë. Jeta e Azrës do të ndryshojë kryekëput kur babai i saj vdes në një zjarr duke e lënë të vetme atë dhe vëllanë e saj me njerkën lakmitare.

Nga e hëna në të premte, ora 20:10 në Jolly HD dhe ora 21:00 në 3Plus.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 73

25-04-2019

EPISODI 73

Surpriza e Xhenkut do të dështojë. Nga xhelozia, Xhenku e zë Kadirin me grusht...

më shumë

EPISODI 72

24-04-2019

EPISODI 72

Azra arrin të gjejë një shtëpi për të jetuar e qetë më vet...

më shumë

EPISODI 71

23-04-2019

EPISODI 71

Azra përpiqet të marrë të vëllanë, por a do ta lejojë Sumruja? ...

më shumë

EPISODI 70

22-04-2019

EPISODI 70

Sumruja shkon në darkën e madhe të organizuar nga Ferideja Xhansuja merr një let...

më shumë

EPISODI 69

19-04-2019

EPISODI 69

Sumru dërgon Mertin në një shkollë me konvikt. Kush i ka dërguar fotot me...

më shumë

EPISODI 68

18-04-2019

EPISODI 68

Azra merr një letër kërcënuese. Ajo duhet të heqë dorë nga &cce...

më shumë

EPISODI 67

17-04-2019

EPISODI 67

Falë fjalimit te Xhenkut aksionet fillojnë të rriten dhe punët marrin rrug&eum...

më shumë

EPISODI 66

15-04-2019

EPISODI 66

Arda e gjen Xhenkun ku po ndeshet dhe shkon e merr. Azmiu ka përgatitur gjithcka qe te bien a...

më shumë

EPISODI 65

15-04-2019

EPISODI 65

Xhenku po përpiqet që gjejë mënyra për të shpëtuar kompanin&eum...

më shumë

EPISODI 64

11-04-2019

EPISODI 64

Xhenku arrin t’i shpëtojë një aksidenti të rëndë. Azra shkon t...

më shumë

EPISODI 63

11-04-2019

EPISODI 63

Azra shkon të takojë Sumrunë dhe i thotë se pranon propozimin e saj. Xhenku dh...

më shumë

EPISODI 62

10-04-2019

EPISODI 62

Xhenku po has vështirësi në kompani. Azra ndihet shumë keq për humbjen e ...

më shumë

EPISODI 61

09-04-2019

EPISODI 61

Në gjyq Merti shprehet se do të jetojë me Sumrunë dhe kjo e fundit vazhdon ti ...

më shumë

EPISODI 60

08-04-2019

EPISODI 60

Çfarë do të zbulojë Sumruja krejt rastësisht në spital? Azrën...

më shumë

EPISODI 59

05-04-2019

EPISODI 59

Pas përpjekjes për të shpëtuar Mertin, Fatma ndodhet ende në reanimacion...

më shumë

EPISODI 58

04-04-2019

EPISODI 58

Pas një incidenti në pishinë, Mert dhe Fatma rrezikojnë të mbyten në p...

më shumë

EPISODI 57

03-04-2019

EPISODI 57

Azra i rrëfen Kadirit të gjitha dyshimet e saj përfshirë dhe lojën e Xhan...

më shumë

EPISODI 56

01-04-2019

EPISODI 56

Xhenku do të shtanget kur të shohë se avokati i ri në kompani është ...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

'Mos ma lësho dorën' thyen çdo rekord: S…

06-03-2019

'Mos ma lësho dorën' thyen çdo rekord: Seriali tashmë pjesë e...

Seriali "Mos ma lësho dorën", të cilin e ndiqni çdo ditë në 3Plus n&... më shumë

Aktorët e 'Mos ma lësho dorën' kanë një …

22-02-2019

Aktorët e 'Mos ma lësho dorën' kanë një dedikim special për ne!

Dy aktorët kryesorë të serialit "Mos ma lësho dorën" të cilin e ndiqni... më shumë

Alp Navruz dhe Alina Boz në një rrëfim t…

10-01-2019

Alp Navruz dhe Alina Boz në një rrëfim tepër të sinqertë mbi marrëdhëniet mes tyre dhe interpretimin në «Mos ma lësho dorën»

Alp Navruz dhe Alina Boz janë dy aktorë të rinj që janë njohur bashkë... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display