Përshkrimi

Jigiti është një djalosh i pashëm, por njëherazi edhe një biznesmen i suksesshëm, i cili ka arritur majat duke punuar me pasion dhe përkushtim. Ai nuk beson në dashuri dhe pranon të martohet me mbesën e tetos së tij. Por gjithçka do të ndryshojë pas martesës së tyre. Edhe pse ai kërkon divorcin, Ixhlali, bashkëshortja e tij parapëlqen të vdesë se ta lërë të lirë. Në një zënkë e sipër, ata pësojnë një aksident, i cili do të jetë fatal për Ixhlanin, që bie në koma. Gjithçka do të ndryshojë kur ai do të njihet me Nurin, një vajzë e re, e cila do ta bëjë Jigitin të besojë në dashurinë e vërtetë. Një dashuri me shikim të parë. Të gjithë mendojnë se Ixhlali ka vdekur, por ajo do të zgjohet nga koma pikërisht ditën e dasmës së bashkëshortit të saj. Një burrë mes dy dashurish. Ç’do të bëjë Nuri kur të zbulojë se gruaja e Jigitit është gjallë? A do ta falë ajo?

Nga e hëna në të premte, ora 21:45, në 3 Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 165

25-09-2017

EPISODI 165

Emini dhe Jagmuri bashkohen sërish. A do t’ia kthejë Xhahiti foshnjën Elmasit...

më shumë

EPISODI 164

22-09-2017

EPISODI 164

Më në fund, Nuri pranon të martohet me Fatihun. Elmasi dhe Xhahiti do të bised...

më shumë

EPISODI 163

21-09-2017

EPISODI 163

Çfarë do të ndodhë midis Jarenit dhe Eminit, kur Jareni të shohë E...

më shumë

EPISODI 162

20-09-2017

EPISODI 162

Jigiti do t’i sugjerojë Elmasit të dalë për njoftim shtypi për t&eu...

më shumë

EPISODI 161

19-09-2017

EPISODI 161

Pasi del nga burgu, Nuri shkon të flasë me Jigitin, por ai e refuzon. Gjyshja tregon se ...

më shumë

EPISODI 160

18-09-2017

EPISODI 160

Ixhlali vazhdon të takohet fshehurazi me Fëratin. Nuri fiton lirinë. Çfar&eu...

më shumë

EPISODI 159

15-09-2017

EPISODI 159

Nurin e plagosin me thikë në burg. A do ta mësojë ajo se kush i jep gjak n&eum...

më shumë

EPISODI 158

14-09-2017

EPISODI 158

A do të shkojë Jigiti të takojë Nurin në burg? Kush do të porosit&eu...

më shumë

EPISODI 157

13-09-2017

EPISODI 157

Fërati i shkon Ixhlalit në shtëpi dhe i kërkon të largohen së bashku...

më shumë

EPISODI 156

12-09-2017

EPISODI 156

Fikretja i thotë vetë Nurit se do të largohet nga shtëpia, por diçka fs...

më shumë

EPISODI 155

11-09-2017

EPISODI 155

Zënka mes Jigitit dhe Ixhlalit do të përfundojë keq pasi kjo e fundit kalon s&...

më shumë

EPISODI 154

08-09-2017

EPISODI 154

Çfarë lexon fshehurazi Ajtyli në celularin e së bijës? Nuri do të ...

më shumë

EPISODI 153

07-09-2017

EPISODI 153

Si do të veprojë Ajtyli kur të mësojë se Ixhlali takohet fshehurazi me F&...

më shumë

EPISODI 152

06-09-2017

EPISODI 152

Për të mos lënduar Nurin, Fatihu i jep dy ditë kohë Fikretes që t&eu...

më shumë

EPISODI 151

05-09-2017

EPISODI 151

Fatihu merr vesh që numri i mesazhit që kërkon Nuri është i Firketit. Ai ...

më shumë

EPISODI 150

04-09-2017

EPISODI 150

Elmasi diagnostikohet me diabet shtatzënie. Fatihu gjen numrin që i ka çuar mesaz...

më shumë

EPISODI 149

01-09-2017

EPISODI 149

Fikreti i tregon Ixhlalit që mesazhin ia kishte dërguar ajo Nurit. Elmasit i del papritu...

më shumë

EPISODI 148

31-08-2017

EPISODI 148

Jareni mëson që Emini ishte i lidhur me Jagmurin. Ixhlali i kërkon Fikretit të...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Video


Gossip

Amine Gulse drejt altarit plot 3 herë...

24-11-2018

Amine Gulse drejt altarit plot 3 herë...

Amine Gulse dhe Mesut Ozil do të shkojnë drejt altarit brenda pak javësh. Aktorja dhe... më shumë

Kriza xhelozia mes Amine Gulse dhe Mesut…

24-10-2018

Kriza xhelozia mes Amine Gulse dhe Mesut Ozil: Ja çfarë bën aktorja në instagramin e futbollistit!

Nuk është hera e parë që Mesut Ozil dhe Amine Gulse komentohen në shtyp p... më shumë

Amine Gulse në top listën e partnereve m…

04-10-2018

Amine Gulse në top listën e partnereve më të bukura të futbollistëve!

Aktorja e njohur siç dihet, është partnerja e futbollistit Mesut Ozil. Tashmë... më shumë

Gjatë festimeve të djeshme, Tolga nuk ha…

22-08-2018

Gjatë festimeve të djeshme, Tolga nuk harroi të uronte të gjithë në shqip!

Ditën e djeshme në festën e Kurban Bajramit, janë publikuar në rrjetet soci... më shumë

Tolga kapet 'mat' me një vajzë tjetër, j…

21-08-2018

Tolga kapet 'mat' me një vajzë tjetër, ja çfarë bën Almeda!

Është vështirë t’i gjesh larg njëri-tjetrit, edhe atëherë k... më shumë

Amine Gulse na tregon të gjithëve tatuaz…

08-08-2018

Amine Gulse na tregon të gjithëve tatuazhin e saj si thirrje kundër racizmit të treguar ndaj Mesut Ozil

Amine Gulse ka ndarë një foto në instastory ku në sy bie tatuazhi i saj. N&eum... më shumë

Amine Gulse dhe Mesut Ozil do të bëhen p…

30-07-2018

Amine Gulse dhe Mesut Ozil do të bëhen prindër?

Për futbollistin e njohur Mesut Ozil, dihet që kjo është një periudhë ... më shumë

Amine Gulse dhe Mesut Ozil zhvendosen në…

09-07-2018

Amine Gulse dhe Mesut Ozil zhvendosen në shtëpinë e re, ja cilët janë fqinjët e tyre të famshëm

Amine Gulse dhe Mesut Ozil do të jetojnë në Turqi pas ceremonisë së tyre ... më shumë

Ja se cila është dhurata që Amine Gulse …

05-07-2018

Ja se cila është dhurata që Amine Gulse i kërkon Mesut Ozil

Duket se ëndrra e aktores së njohur të "Mos u dorëzo", Amine Gulse ësht&e... më shumë

Mesut Ozil i zhgënjyer nga performanca e…

03-07-2018

Mesut Ozil i zhgënjyer nga performanca e tij në Botëror por Amine Gulse di si t’ja rikthejë buzëqeshjen

Gjermania mbeti jashtë Kampionatit Botëror të futbollit, eventi më emocionues ... më shumë

Luan sot Gjermania, Amine Gulse tifozja …

27-06-2018

Luan sot Gjermania, Amine Gulse tifozja më e zjarrtë

Bukuroshja Amine Gulse ka udhëtuar sot drejt Moskës për të ndjekur ndeshjen Ko... më shumë

Dasma e Mesut Ozil dhe Amine Gulse bën z…

23-06-2018

Dasma e Mesut Ozil dhe Amine Gulse bën zhurmë në mediet turke!

Mesut Ozil dhe Amine Gulse vazhdojnë të diskutohet shumë për ceremoninë e... më shumë

Nis kampionati botëror, ja çfarë ka bërë…

16-06-2018

Nis kampionati botëror, ja çfarë ka bërë Amine Gulse për të mbështetur të dashurin e saj, futbollistin Mesut Ozil

Mesut Ozil dhe Amine Gulse janë padyshim një çift i adhurueshëm. Prej koh&eu... më shumë

Dedikimi prekës i Amine Gulses për futbo…

09-06-2018

Dedikimi prekës i Amine Gulses për futbollistin e njohur, Mesut Ozil

Mesut Ozil dhe Amine Gulse janë padyshim një çift i adhurueshëm. Prej vitesh... më shumë

Ja çfarë ka bërë Mesut Ozil për familjen…

04-06-2018

Ja çfarë ka bërë Mesut Ozil për familjen e aktores Amine Gulse

Marrëdhenia e çiftit po shkon shkëlqyeshëm dhe kanë nisur edhe prezanti... më shumë

Amine Gulse kthehet në princeshën e Turq…

30-05-2018

Amine Gulse kthehet në princeshën e Turqisë!

Miss Turqia 2014, Amine Gulse u bë pjesë e një sërë reklamash e më p... më shumë

Përpara martesës, Mesut dhe Amine marrin…

16-05-2018

Përpara martesës, Mesut dhe Amine marrin një tjetër vendim!

Të gjithë janë në pritje të ceremonisë martesore të futbollisti... më shumë

Tolgahan shuan kuriozitetin: Mes meje dh…

03-05-2018

Tolgahan shuan kuriozitetin: Mes meje dhe Almedës...

Së fundmi çifti simpatik kanë dhënë një intervistë për nj&... më shumë

25 vjetori i ëmbël i Amine Gulse, nuk mu…

01-05-2018

25 vjetori i ëmbël i Amine Gulse, nuk mund të ishte më i bukur se kaq...

Ditën e djeshme një nga aktoret më të bukura turke Amine Gulse ka festuar 25 vje... më shumë

Zbuloni surprizën e Mesut Ozil për 25 vj…

30-04-2018

Zbuloni surprizën e Mesut Ozil për 25 vjetorin e Amine Gulse

Bukuroshja Amine Gulse ka festuar më 30 prill ditën e saj të lindjes. Duke se ish M... më shumë

Amine Gulse, i shpreh dashurinë në mënyr…

25-04-2018

Amine Gulse, i shpreh dashurinë në mënyrën më të veçantë Mesut Ozil...

Aktorja e njohur turke Amine Gulse, është në një lidhje me futbollistin Mesut Oz... më shumë

Pas një darke romantike, Almeda Abazi dh…

18-04-2018

Pas një darke romantike, Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysman pësojnë aksident

Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi janë përfshirë mbrëmjen e djeshme në n... më shumë

Amine Gulse zëvendëson partnerin e saj m…

14-04-2018

Amine Gulse zëvendëson partnerin e saj me një tjetër futbollist

Të gjithë e dinë se aktorja e njohur e serialit "Mos u dorëzo", Amine Gulse &e... më shumë

Ditëlindja e Amine Gulses është në fund …

11-04-2018

Ditëlindja e Amine Gulses është në fund të muajit por përgatitjen kanë nisur që tani!

Aktorja e njohur e "Mos u dorëzo" Amine Gulse do të mbushë 25 vjeç më 3... më shumë

Amine Gulse i befason të gjithë: Investo…

03-04-2018

Amine Gulse i befason të gjithë: Investon në Qipro!

  Aktorja e "Mos u dorëzo" ka blerë një vilë në Qipro. Sipas shtypit ... më shumë

Masa të larta sigurie: Tolgahan rrethohe…

03-04-2018

Masa të larta sigurie: Tolgahan rrethohet nga mijëra fansa në Angola (FOTO)

  Seriali "Mos u dorëzo" nuk e bëri Tolgahan Saysman të famshëm vetëm... më shumë

Dashuri në distancë: Amine Gulse komento…

30-03-2018

Dashuri në distancë: Amine Gulse komenton lidhjen e saj me Mesut Ozil

Mendoni se një dashuri në distancë është e pamundur? Amine Gulse dhe Mesu... më shumë

Amine Gulse këndon për Mesut Ozil - Mos …

28-03-2018

Amine Gulse këndon për Mesut Ozil - Mos e humbisni këtë video!

  Aktorja Amine Gulse, e njohur si Nur nga "Mos u dorëzo", nuk është vetë... më shumë

Amine Gulse ndryshon drastikisht flokët …

23-03-2018

Amine Gulse ndryshon drastikisht flokët e saj!

  Aktorja e serialit "Mos u dorëzo", Amine Gulse është shfaqur me një ndry... më shumë

Anullohet martesa mes Mesut Ozil dhe Ami…

06-03-2018

Anullohet martesa mes Mesut Ozil dhe Amine Gulse!

Këtë verë të gjithë prisnin dasmën madhështore të aktores ... më shumë

Xhelozia e «sëmurë» e Amine Gulse, ja se…

24-02-2018

Xhelozia e «sëmurë» e Amine Gulse, ja se çfarë ka bërë aktorja

Amine Gulse dhe Mesut Ozil janë duke u përgatitur për dasmën e tyre që do... më shumë

Ozil luan për Arsenalin, por e dashura e…

20-02-2018

Ozil luan për Arsenalin, por e dashura e tij Amine Gulse ëndërron ta shoh në një tjetër skuadër

Aktorja e njohur Amine Gulse ka deklaruar se do të donte ta shihte të dashurin e saj Mes... më shumë

Aktori i njohur turk uron shqip për Pava…

19-02-2018

Aktori i njohur turk uron shqip për Pavarësinë e Kosovës!

Kosova ka festuar 10 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë dhe kjo ngjarje nuk kaloi p... më shumë

Kaq ishte karriera e Amine Gulses? Ja çf…

17-02-2018

Kaq ishte karriera e Amine Gulses? Ja çfarë thotë i dashuri i saj për skenat e puthjeve!

Nëse një aktore synon të jetë protagonistë në rolet që luan, pa... më shumë

Shën Valentin plot dashuri për Amine Gul…

14-02-2018

Shën Valentin plot dashuri për Amine Gulsen dhe Mesut Ozil

Shën Valentini ka trokitur plot dashuri edhe për Amine Gulsen dhe Mesut Ozil. Çif... më shumë

Futbollisti poston foto me Rihannën, ja …

07-02-2018

Futbollisti poston foto me Rihannën, ja si ka reaguar Amine Gulse

Mesut Ozil postoi një foto krejt normale me Rihannën. Ose, të paktën kësh... më shumë

Futbollisti i Arsenalit i shpreh publiki…

05-02-2018

Futbollisti i Arsenalit i shpreh publikisht dashurinë Amine Gulses, shihni si reagon ajo!

Amine Gulse është jo vetëm një nga aktoret turke më të bukura dhe m&... më shumë

Amine Gulse dhe Mesut Ozit, më në fund b…

01-02-2018

Amine Gulse dhe Mesut Ozit, më në fund burrë e grua!

Aktorja e "Mos u dorëzo" Amine Gulse dhe futbollisti i njohur Mesut Ozil, më në fun... më shumë

Do habiteni! Çfarë e lidh Tolgahan Saysm…

24-01-2018

Do habiteni! Çfarë e lidh Tolgahan Saysman me Van Dam?

Jean-Claude Van Damme ka qenë në Stamboll për të hapur një palestër... më shumë

Periudhë mjaft stresuese për Amine Gulse…

20-01-2018

Periudhë mjaft stresuese për Amine Gulse - Ja se çfarë e shqetëson kaq shumë!

Angi - Turqi, Turqi - Angli: këto janë dy destinacionet kryesore për aktoren turke ... më shumë

Pse martesa e Amine Gulses dhe Mesut Ozi…

13-01-2018

Pse martesa e Amine Gulses dhe Mesut Ozil po kthehet në një event botëror?

Aktorja e njohur Amine Gulse dhe futbollisti Mesut Ozil priten të martohen këtë vit... më shumë

Vogëlushi i «Mos u dorëzo» shkon të tako…

30-12-2017

Vogëlushi i «Mos u dorëzo» shkon të takojë Tolgahan Sayisman - shihni sa shumë është rritur ai!

Të gjithë e mbani mend Mert nga «Mos u dorëzo». Edhe pse shumë i v... më shumë

Gjesti i Amine Gulses dhe Mesut Ozil nda…

21-12-2017

Gjesti i Amine Gulses dhe Mesut Ozil ndaj këtij 11 vjeçari do ju bëjë të përloteni!

Një fans i futbollistit Mesut Ozil ka realizuar ëndrrën e tij. 11 vjeçari i ... më shumë

Tolgahan dhe Almeda: Ja se kur do ju jap…

18-12-2017

Tolgahan dhe Almeda: Ja se kur do ju japim lajmin e madh se do të bëhemi prindër

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman u martuan në ... më shumë

E pabesueshme: Një iriqi deti i ndryshoi…

18-12-2017

E pabesueshme: Një iriqi deti i ndryshoi jetën Tolgahan Sayisman!

Sot, aktori Tolgahan Sayisman është një nga më të kërkuarit në ... më shumë

Amine Gulse dhe Mesut Ozil: Një martesë …

27-11-2017

Amine Gulse dhe Mesut Ozil: Një martesë dhe 3 shtete

Aktorja e njohur e serialit "Mos u dorëzo", Amine Gulse është në prah të ... më shumë

Tashme edhe Tolgahan kendon shqip

18-11-2017

Tashme edhe Tolgahan kendon shqip

Te ftuar ne nje emision ne televizionin Kanal D, Almeda dhe Tolgahan kane argetuar publikun me ken... më shumë

Stres përpara dasmës? Amine Gulse ka gje…

11-11-2017

Stres përpara dasmës? Amine Gulse ka gjetur mënyrën për ta luftuar!

Ku është Amine Gulse, aktorja e bukur nga serialit "Mos u dorëzo"? Nur, siç ... më shumë

Ja si e quan Tolgahan motrën e Almeda Ab…

01-11-2017

Ja si e quan Tolgahan motrën e Almeda Abazit

Tolgahan Sayisman është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpë... më shumë

Ndryshimet e çuditshme në shtëpinë e Mes…

14-10-2017

Ndryshimet e çuditshme në shtëpinë e Mesut Ozil dhe Amine Gulse

Aktorja e njohur e serialit "Mos u dorëzo", Amine Gulse pritet të martohet së shpej... më shumë

Larg syrit, por jo larg zemrës: Tolgahan…

10-10-2017

Larg syrit, por jo larg zemrës: Tolgahan dedikim Almeda Abazit

Tolgahan Sayisman u bë i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet serialit "Mos ... më shumë

E pabesueshme: Vendimet drastike të Mesu…

06-10-2017

E pabesueshme: Vendimet drastike të Mesut Ozil mbi Amine Gulse

Amine Gulse është një nga aktoret më të bukura e më të kërku... më shumë

E vërteta mes Amine Gulse, Tolgahan Sayi…

04-10-2017

E vërteta mes Amine Gulse, Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi - A ka më miqësi mes dy kolegëve të Mos u dorëzo?

Amine Gulse dhe Tolgahan Sayisman interpretuan së bashku në vitin 2015 në serialin ... më shumë

Amine Gulse paguhet më shumë për shkak t…

03-10-2017

Amine Gulse paguhet më shumë për shkak të lidhjes me Mesut Ozil?

Amine Gulse, ish Miss Turqia është tashmë një aktore e njohur në Turqi e ... më shumë

E mrekullueshme Amine Gulse në reklamën …

28-09-2017

E mrekullueshme Amine Gulse në reklamën e saj të re

Aktorja e dashur për publikun Amine Gulse është zgjedhur imazh i një marke t&e... më shumë

Amine Gulse shfaqet për herë të parë në …

28-09-2017

Amine Gulse shfaqet për herë të parë në publik pas operacionit të vështirë

Javën që shkoi, aktorja e njohur e serialit "Mos u dorëzo" Amine Gulse kreu një... më shumë

Probleme shëndetësore për Amine Gulse – …

23-09-2017

Probleme shëndetësore për Amine Gulse – Ja çfarë po ndodh me aktoren!

Aktorja protagoniste e serialit “Mos u dorëzo” ka ndarë me të gjith&eum... më shumë

Ngjarjet në serialin Mos u dorëzo zhvend…

14-09-2017

Ngjarjet në serialin Mos u dorëzo zhvendosen pas 3 muajsh – Ja ndryshimet që kanë pësuar personazhet për rolin e tyre

“Mos u dorëzo” është një nga serialet më të suksshme n&e... më shumë

E pabesueshme por edhe Tolgahan Sayisman…

13-09-2017

E pabesueshme por edhe Tolgahan Sayisman është prekur nga uragani Irma

Aktori i njohur i serialit "Mos u dorëzo", Tolgahan Sayisman përveçse një ak... më shumë

"Je shumë i mirë por je shumë pis…

11-09-2017

"Je shumë i mirë por je shumë pis" - Jigit këndon këngën e Era Istrefit

Çifti i njohur Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë shumë aktiv n&... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display