Sociale

E dini çfarë do të ndodhë në Tiranë? Bulevardi Zogu 1, epiqendra e mod…

12-11-2018

Në një bashkëbisedim me banorët e NJësisë 9 në Tiranë, kryebashkiaku Veliaj dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Kujdesit Social, Ogerta Manastirliu, kanë folur rreth ndryshimeve të planifikuara për Tiranën me...

Sociale

Ja si do të jetë moti në ditët e para të shtatorit!

27-08-2018

Ashtu si e diela, e cila mbeti me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta që sollën rrebeshe afatshkurtra shiu në pjesën më të madhe të vendit, edhe e hëna...