Botë/Rajon

Video e kryeministrit bën xhiron e botës, i bien vetullat fallco në ko…

12-06-2018

Lajmet nga bota janë nga më të çuditshmet! Ndodhin gjërat që nuk i pret asnjëherë…Justin Trudeau, kryeministri i Kanadasë, është një nga më të pëlqyerit e botës dhe jo vetëm...

Botë/Rajon

Melanie vë në siklet çiftin Obama, ja çfarë ndodh para fotos zyrtare

20-01-2017

Ka filluar ceremonia e inaugurimit të Donald Trumpit i cili sot zyrtarisht do të bëhet presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës pasi që do të betohet para...