Horoskopi për ditën e hënë, 2 nëntor 2020

Dashi Dikush duket se do të bëjë gjithçka për t’ju zemëruar, dhe sigurisht që deri në një farë pike mund të themi se po ia del. Duhet ta dini se e gjitha është një kurth për t’ju bërë të dilni nga vetja. Demi Ajo që duket si një punë e lehtë, do të rezultojë e […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e dielë, 1 nëntor 2020

Dashi Do të jeni vazhdimisht në lëvizje nesër. Me ndikimin e planetit të dashurisë në shenjën tuaj, do të shikoni mundësinë për një romancë. Shpirti juaj binjak po pret diku aty jashtë. Gjejeni. Demi Mos dëgjoni vetëm fjalët që të tjerët thonë nesër, por vëreni edhe gjuhën e tyre të trupit. Ajo mund të jetë […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e shtunë, 31 tetor 2020

Dashi Në ndikimin e Uranit dhe Venusit priten perspektiva interesante në sektorin e dashurisë. Do të rrethoheni nga njerëz me të cilët ndihen mirë dhe do të mënjanoni ata që duan t’u detyrojnë zgjedhjet edhe mendimet e tyre. Demi Do t’ju duhet të përballeni me ndonjë të papritur, dhe nuk do të keni atë elasticitet […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e premte, 30 tetor 2020

Dashi Edhe pse Mërkuri pozitiv është tashmë plotësisht në shenjë, duket se stresi i akumuluar nga prania e Marsit e ka bërë të vetën. Demi Parashikohet një ditë e qetë për ju që i përkisni kësaj shenje dhe duket gjithashtu se atmosfera e përgjithshme do të vazhdojë jetë e tillë edhe përgjatë ditëve në vazhdim. […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e enjte, 29 tetor 2020

Dashi Gjatë kësaj të enjte do të bëni çdo përpjekje për të zgjidhur një problem i cili ka pushtuar jetën tuaj prej shumë kohësh. Ka shumë mundësi që të largoheni nga çdo detyrim social, madje edhe ato financiare. Megjithatë duhet të dini se nxitimi nuk sjell zgjidhje të frytshme, ndërsa durimi është çelësi kryesor. Demi […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e mërkurë, 28 tetor 2020

Dashi Kujdes nga veprimet që do të bëni në lidhje me partnerin/en nëse nuk doni të keni debate të forta. Ndërsa në planin financiar situata do të përmirësohet. Demi Do të jeni të dëshpëruar gjate kësaj dite dhe nuk do dini çfarë të bëni për ta përmirësuar marrëdhënien me partnerin. Në planin financiar gjendja do […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e martë, 27 tetor 2020

Dashi Injoroni të gjithë ata që thonë se ju po ëndërroni me sy hapur pasi janë totalisht gabim. Keni çdo të drejtë ta lini të lirë imagjinatën, pasi keni çdo mundësi të gjeni zgjidhjet e duhura për problemet në punë. Demi Disa prej çështjeve më të cilat jeni përballur në javët e fundit ju kanë […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e hënë, 26 tetor 2020

Dashi Ato që do të ndodhin në punën tuaj këtë javë mund të jetë vërtetë sfiduese, por ju keni aftësitë dhe vetëbesimin për ta kaluar këtë sfidë. Demi Duhet të jeni i vendosur dhe këmbëngulës këtë fundjavë, por në krahun tjetër duhet të tregoni edhe përgjegjshmëri për barrën që kanë ata rreth jush. Binjakët Njerëz […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e dielë, 25 tetor 2020

Dashi Gjatë kësaj dite mund të ketë disa probleme të vogla mes jush dhe partnerit, megjithatë do të keni vullnet për t’i ndrequr. Në lidhje me perspektivat financiare, ato duken goxha të mira. Demi Klima në jetën tuaj në çift do të jetë shumë e ngrohtë. Do të jeni shumë të përkujdesur për njeri-tjetrin dhe […]

Lexo më shumë

Horoskopi për ditën e shtunë, 24 tetor 2020

Dashi Mendoni mirë dhe gjatë para se të refuzoni ose pranoni një ofertë që sapo ju është paraqitur. Pyeteni veten: Nëse kjo është një ofertë e mirë, përse nuk e mbajnë për vete? Demi Keni goxha energji rezervë për momentin, por kjo nuk do të thotë që duhet ta shtyni veten drejt ekstremeve. Bëni pak […]

Lexo më shumë