Lifestyle

5 mrekullitë që bën pirja e një luge uthull molle para se të flini!

16-01-2019

E pasur me kalcium, magnez, potas, fluor, hekur, fosfor, vitamina A, B1, B2, B6, C dhe E,acid acetik, pektinë, beta-karoten etj, pa diskutim ky produkt është një depo vlerash ushqyese.Por...

Lifestyle

Trendi i ri i zbukurimit për festa, përmban diçka që shumë prej nesh e…

20-11-2018

Merimangat mund të duken si një simbol i veçantë për ‘Halloween’, por krijesat me tetë këmbë aktualisht luajnë një rol të rëndësishëm në një festë tjetër. Kohët e fundit ky...