“Isha i sigurt që do të jetonte”; Zjarrfikësi që shpëtoi princeshë Dianën flet për herë të parë 23 vite pas aksidentit

Në 23 vjetorin e vdekjes së Princeshës Diana, një nga zjarrfikësit francezë që shkoi në vendngjarje, kujtoi fjalët e fundit të saj, në një intervistë për “The Sun”. Princeshë Diana humbi jetën në një aksident rrugor në Paris më 31 gusht të vitit 1997. “Makina ishte një rrëmujë e vërtetë dhe ne thjesht u morëm […]

Lexo më shumë

Shtëpia e Meghan dhe Harry ka këtë histori të frikshme

Kjo histori e errët dhe shqetësuese me siguri ka shokuar Princin Harry dhe gruan e tij Meghan. DailyMail ka mësuar se rezidenca luksoze prej 14,65 milion dollarësh, dikur ka qënë prona e e një burri me varësi seksuale, skizofren të quajtur Stanley McCormick. McCormick, i cili kishte trashëguar partë nga babai i tij Cyrus, shpikësi […]

Lexo më shumë