Programe

Njihuni me serialin e ri turk që do ju mbajë të mbërthyer përpara ekra…

18-09-2018

Nis sot në ekranin e 3Plus një tjetër serial i suksesshëm turk. Me protagonistë Kadir Dogulu, Seda Bakan dhe Mustafa Üstündag, "Krahët e dashurisë" do ju mbajë të mbërthyer pas...

Programe

Ja cili është seriali turk që po mban të mbërthyer para ekranit shqipt…

30-04-2018

"Përralla e pafajësisë" është një nga serialet që po pëlqehet gjithnjë e më shumë nga shikuesit shqiptarë. Këtë e vërtetojnë më së miri të dhënat e shikueshmërisë në fundjavë. Pas...