MADHËSHTORJA UEFA CHAMPIONS LEAGUE EKSKLUZIVISHT DHE VETËM NË TRING PËR SEZONET 2024-2027

Lajmi më i shumëpritur për të gjithë sportdashësit shqiptarë vjen nga Tring. Uefa Champions League, kompeticioni më prestigjioz evropian i futbollit, do të transmetohet ekskluzivisht dhe vetëm në Tring për të paktën 3 sezonet e ardhshme, 2024-2027. Për të katërtën herë radhazi, gjiganti i Pay Tv në Shqipëri siguron të drejtat ekskluzive për transmetimin e […]

Lexo më shumë

SERIE A, COPPA ITALIA DHE SUPERKUPA E ITALISË I GJITHË FUTBOLLI ITALIAN EKLUZIVISHT NË TRING PËR SEZONET 2024-2029

  Çdo premtim është borxh! Dhe Tring ka qenë gjithmonë besnik ndaj ndjekësve dhe abonentëve të platformës. “Il Calcio” kampionati Italian i futbollit, kampionati i njëmijë e një emocioneve, ekskluzivisht në Tring për plot pesë sezonet e ardhshme. Platforma mediatike më e rëndësishme në vend ka siguruar të drejtat e transmetimit ekskluzive për sezonet 2024-2029, […]

Lexo më shumë

TRING FESTA, ATY KU FESTAT I BËJNË FILMAT!

    1 DHJETOR, nisim zyrtarisht periudhën më të bukur të vitit! Si çdo vit, dhuratën më të bukur, e sjell Tring. Nga 1 dhjetori deri më 6 janar, Tring Family shndërrohet në TRING FESTA. Një kanal i dedikuar për të gjithë adhuruesit e filmave festivë, për t’i shijuar në familje dhe për të zbuluar […]

Lexo më shumë

Serie A, Uefa Champions League, Nba, Moto Gp dhe jo vetëm kaq, për një sezon të ri të jashtëzakonshëm në Tring

Bëhuni gati, erdhi koha e emocioneve të mëdha! Sezoni 2023-2024 në Tring do të jetë madhështor! Kompeticionet sportive më elitare në planet rinisin ekskluzivisht në Tring më 16 gusht, për një sezon sportiv dhe televiziv fantastik, me Uefa Super Cup, për të vijuar me Uefa Champions League, Serie A, NBA, Moto GP, Kampionati Turk, Kampionati […]

Lexo më shumë

Do t’ju mbajë frymën pezull episod pas episodi, ky është seriali më i ri turk që duhet ta shihni patjetër këtë verë

Tring sjell një tjetër surprizë këtë verë. Për herë të parë në Shqipëri, një përvojë unike, një serial që nuk është transmetuar në asnjë vend të botës, madje ende as në Turqi. Një serial që, duke nisur nga sonte mbrëma, do të jetë një premierë ekskluzive botërore, për të gjithë adhuruesit e serialeve, duke shënuar […]

Lexo më shumë

Një dhuratë nga Tring për fundvitin! / Nga data 12 dhjetor, Turkish Stories, ekskluzivisht në Tring

Platforma Tring është gjithmonë pranë audiencës. Duke nisur nga pasditja e 12 dhjetorit ‘Turkish Stories’ do të shndërrohet në një vendtakim të përditshëm për të gjithë adhuruesit e serialeve dhe historive turke.  Si një bashkëpunim me disa prej kompanive turke më prestigjioze të prodhimit, Turkish Stories do të jetë një kanal televiziv i dedikuar, me […]

Lexo më shumë

“Darka e Miqve”, një ftesë për të shijuar ‘pjata të mrekullueshme’ në një tryezë rrethuar nga aktorë të famshëm

Shefi  Michelin Carlo Cracco ndërmerr udhëtime duke eksploruar në kombinime shijesh mbreslënëse në Italinë fqinje. Në kërkim për të rizbuluar kuzhinën  më autentike. Cracco dhe  aktorë të  famshëm, janë protagonistët për çdo destinacion. Bashkohuni  edhe ju me ta, për t’i shtuar shijen italiane ushqimeve në tryezat tuaja! Living, sjell për të gjithë të apasionuarit pas […]

Lexo më shumë