nusjasezno.jpg

Rikthehet në ekranin e Tring seriali me shifra rekord audience aktualisht, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Turqi. “Nusja nga Stambolli” me aktorët Ozcan Deniz dhe Asli Enver vjen me një tjetër sezoni i cili do ju mbajë të mbërthyer pas ekranit.

a1acf0bc-5f18-4c4c-b211-07dcbaac0e28.jpg


Dashuria e Farukut dhe Syrejasë tashmë është e konsoliduar, por problemet e vazhdueshme në familjen Boran i lënë vendin njëra-tjetrës.
Kush do të jetë fati i kësaj dashurie dhe si do te rrjedhin ngjarjet në një nga familjet më të rëndesishme në Turqi?

istanbullu-gelin-oyunculari-oyuncu-kadrosu-konusu-ozeti.jpg

Ndiqni sezonin e tretë të serialit “Nusja nga Stambolli” nga 8 Shkurti çdo të premte ora 21:00 në Jolly HD.