finale2xl

Vjen sot në ekranin e Vizion Plus dhe të mërkurën në ekranin e Tring finalja e këtij sezoni të “Apartamenti 2XL”.

Në vendin ku e qeshura është kult luhet akti final.
Në këtë puntatë do të mund të ndiqni të ftuar mjaft special si Gjergj Bojaxhi, Klajda Gjoshaj dhe Laura Nezha. Programi i sotëm udhëhiqet nga Suela Demiri.

Mos e humbisni sot në orën 21:00 në Vizion Plus dhe të mërkurën në orën 21:30 në Smile!

BeFunky Collage2 Easy Resize.com