Lajmi që të gjithë po prisnit: Nis në Tring «Një puthje në errësirë»!

Programe

erendiss.jpg

Aktori i njohur Can Yama do të vazhdojë të qëndrojë në ekranin e Tring. Këtë herë, ai vjen me serialin, i cili njohu sukses të padiskutueshëm në Turqi, “Një puthje në errësirë”. Krah tij interpreton aktorja e njohur Demet Ozdemir. Ende qarkullojnë fjalë se gjatë xhirimeve të këtij seriali, mes dy aktorëve lindi diçka, e cila mund të quhej më shumë se miqësi port ë dy i mohuan këto zëra.

auto_demet-ozdemir-can-yaman_16_9_1545646928-880x4951551709234.jpg
“Një puthje në errësirë” rrëmbeu zemrat e publikut që në episodet e para dhe të shumta kanë qenë mesazhet që vinin në adresën tona nga adhuruesit e serialeve turke. Të gjithë kërkonin të shihnin në Tring “Një puthje në errësirë” dhe ne jua plotësuam këtë dëshirë!

erkenci_kus_dizisi_bu_aksam_var_mi_1534835775_2264.jpg

Ju zbulojmë pak nga historia që fsheh ky serial.

erkenci-kus-ilk-bolumuyle-bu-aksam-basliyor--3585172.Jpeg

“Një puthje në errësirë” ka protagonistë Sanemin dhe Xhanin. Ajo është një vajzë ëndërrimtare nga një lagje modeste e Stambollit, e cila gjendet përballë presionit të vazhdueshëm të familjes dhe fillon punë në një agjenci publicitare, ku prej kohësh punon edhe e motra, Lejla. Xhani është një fotograf me famë botërore, i cili sapo ka marrë në ngarkim agjencinë dhe duhet të bashkëpunojë ngushtë me të vëllain, Emrenë, për drejtimin e saj. Me ardhjen e Sanemit, jeta e dy vëllezërve do të ndryshojë përgjithmonë.

Së shpejti në Tring!

2152843_810x458.jpg