Nuk do ta besoni sa ka kushtuar unaza e fejesës së Demi Lovatos

Programe

Këngëtarja e njohur Demi Lovato dy ditë më parë është fejuar me aktorin Max Erich.

Lajmin e bukur e bëri me dije vetë aktorja me anë të disa postimeve në ‘Instagram’.

Ajo që ra në sy ishte unaza me diamantin ‘gjigand’ dhe gjëja e parë që menduam ishte çmimi i saj.

Së fundmi eksperti i njohur i bizhuterive, Simon Jewerly ka treguar se unaza që Max i dhuroi Demit është me gurë Emerald dhe kushton plot 500.000 dollarë. Unaza është rreth 7.5 deri në 9 karat.

Kujtojmë që Demi dhe Max kishin vetëm 5 muaj të lidhur, por vendosën që lidhjen e tyre ta çonin në një hap tjetër.

Screenshot_4_copy.png

4a4adf7232dbfcb86e8b5393dde7be64_L.jpg