Era Istrefi pushton klasifikimet me këngën e saj e re

Era Istrefi deri më tani, ka tentuar për të arritur majat e klasifikimeve në bashkëpunime me shumë artistë të njohur jashtë vendit, duke filluar nga French Montana tek Dimitri Vegas dhe Like Mike, megjithatë asnjëra nga këngët nuk ia doli të qëllojë në shenjë. Vetëm 5 ditë më parë, Era publikoi pa pritur një bashkëpunim […]

lexo më shumë

Zbuloni detaje mbi filmin “Fast and Furious 9”

Dy “Fast and Furious” brenda një viti. Fansat e një prej sagave më të pëlqyera e popullore nuk mund të ankohen. Në maj 2020 vjen kapitulli i nëntë i filmit “Fast and Furious”. Për të festuar nisjen e xhirimeve, Vin Diesel dhe Michelle Rodriguez u dhuruan fansave një video, postuar në rrjetet sociale të aktorit. […]

lexo më shumë

Robert Berisha na çudit me deklaratën e fundit…

Debati mes Robert Berishës dhe Tunës është më i diskutuari. Robert Berisha ka mbajtur një qëndrim mjaft të hapur në lidhje me marrëdhënien që ka me kunatën, duke u shprehur se nuk ka dëshirë të bëjë paqe me të. Në maj të vitit të kaluar Roberti u shpreh se fajin në këtë mes e ka […]

lexo më shumë

Detaje nga pushimet e Demet Ozdemir

Demet Ozdemir aktorja turke që ka shkëlqyer me rolin e saj në serialin “Një puthje në errësirë”, transmetuar në Tring,  tashmë ka nisur pushimet. Demet ka postuar një foto në profilin e saj në “Instagram”, ku duket mjaft e relaksuar dhe pa ‘make-up’. Postimi i kësaj fotoje është pritur shumë mirë nga ndjekësit e saj. […]

lexo më shumë

Zbuloni se cila modele do të vij në Kosovë

Me shumë mundësi të gjithë ju e mbani mend Kinsey Wolanski. Modelja ruse të cilën e mbajmë mend duke vrapuar në fushën e blertë të Champions, do të vijë në Kosovë. Mediat kosovare bëjnë të ditur se modelja pas tri ditësh do jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj. Kinsey do jetë […]

lexo më shumë

Aktorja e njohur, 30 vjet me të njëjtin fustan

Meryl Streep është një nga më të talentuarat e Hollywoodit ndër vite. Një foto e postuar ‘Para dhe pas në kohë’ tregon se si ajo ka mbajtur ende në garderobën e saj një fustan të veshur në vitin 1979 dhe më pas në vitin 2009. Ajo është një prej emrave më të njohur dhe nuk […]

lexo më shumë