Showbiz

Almeda dhe Tolgahan festojnë përvjetorin e njohjes, këtë vit më specia…

10-12-2018

Ish-missi shqiptar, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan festojnë ditën e sotme 4-vjetorin e lidhjes së tyre. Me anë të një postimi në ‘Instagram’, bukuroshja e ekranit ka zgjedhur...

Showbiz

Eva Longoria përballet me një luftë paragjykimesh, përgjigja e saj i l…

08-12-2018

Eva është bërë mama për herë të parë në moshën 43-vjeçare, duke thyer kështu edhe një mit për shtatzënitë në moshë të madhe. Ajo solli në jetë djalin e saj...