Pamela Anderson martohet për herë të 5

Pamela Anderson është martuar për herë të pestë me Jon Peters, producenti 74 vjecar. Mediat e huaja raportojnë se ata janë martuar në fshehtësi në një ceremoni private në Malibu. Thuhet se Pamela dhe Jon janë takuar për herë të parë para 30 vitesh në rezidencën “Playboy”. Partneri i fundit i aktores ishte Adil Rami. […]

lexo më shumë

Talenti i fshehur i Ylli Limanit

Ylli Limani është një prej këngëtarëve që prek zemrat e të gjithëve me baladat e dashurisë. Por ai paska një talent të fshehur që nuk e dinte askush dhe lidhet përsëri me muzikën. Fansat i kanë bërë disa pyetje në Twitter dhe një prej tyre ishte talenti i fshehur, për të cilin Ylli tha, “Rapping”. […]

lexo më shumë

Elvana Gjata do shkojë në Eurovizion???

Në Twitter po diskutohet shumë rreth faktit se Elvana Gjata do të shkojë në Eurovizion për të përfaqësuar një qytet në Itali, San Marino. Këtë vend deri para pak kohës, do e përfaqësonte Aly Ryan, një këngëtare gjermano-amerikane, por mesa duket nuk qenka vendosur ende, pasi u fut edhe Elvana në lojë. Ende nuk dihet […]

lexo më shumë

Ozzy Osbourne diagnostikohet me Parkinson

Ozzy Osbourne zbuloi se është diagnostikuar me Parkinson. Gjatë një interviste me “Good Morning America,” ai e quajti 2019-n “vitin më të dhimbshëm dhe më fatkeq” të jetës së tij. Ai tha se ishte diagnostikuar me një sëmundje neurodegjenerative pasi pati disa komplikacione. Osbourne ra keqazi dhe u operua në shpinë dhe qafë. “Dhashë shfaqjen […]

lexo më shumë

Aktorët në rolin e tyre të parë dhe të fundit

Keanu Reeves: Youngblood (1986) — John Wick: Chapter 3  Parabellum (2019) Kate Beckinsale: Devices and Desires (1991) — The Widow (2019) Jared Leto: Camp Wilder (1992–1993) — The Outside (2017) Ryan Gosling: Goosebumps, (1995–1998) — First Man (2018) Tom Hiddleston: Casualty (1986) — Avengers: Endgame (2019) Liam Neeson: Excalibur (1981) — Men in Black International […]

lexo më shumë

Bebe Rexha arrin suksesin tjetër

Vetëm pak ditë na ndajnë nga çmimet Grammy. Mbrëmja e madhe po afron dhe pritet që këtë vit të ketë plot surpriza në ndarjen e çmimeve. Por, këtë vit asnjëra prej këngëtareve me origjinë shqiptare si Bebe Rexha, Rita Ora apo Dua Lipa nuk u nominuan në asnjë kategori. Pavarësisht se nuk do të jetë […]

lexo më shumë

Monica Bellucci nuk do të jetë pjesë e Sanremo!

Ikona e kinematografisë italiane, Monica Belluci, nuk do të jetë pjesë e Sanremo! Emri i saj ishte në mes të 10 figurave të ekranit të cilat do të moderojnë përgjatë netëve të festivalit. Në një konfernecë për shtyp, Bellucci sqaroi se prej muajsh ka qenë në kontakte me Amedues për një projekt të përbashkët, megjithatë […]

lexo më shumë