elcinsanf

Aktorja e njohur e “Dashuri me Qira” vazhdon pushimet në Mikonos të Greqisë. Pas disa ditëve në Turqi, Defne zgjodhi pikërisht ishullin grek. Elcin ka ndarë disa foto në profilin e saj në Instagram ndër të tjera edhe një me të dashurin e saj Yunus Özdiken. Megjithatë, ajo që i ka bërë shumë përshtypje ndjekësve të saj ka qenë foto me bikini e aktorës. Në një kohë shumë të shkurtër kanë vërshuar komentet dhe pëlqimet.

A post shared by ELÇİN SANGU (@elcinsangu) on


Teksa shijon pushimet e saj, emri i Elcin është përmendur gjithashtu për një tjetër serial po me aktorin protagonist të “Dashuri me Qira”, Baris Arduc. Sipas shtypit turk, është ky i fundit ai i cili duhet të zgjedhë nëse partnerja e tij do të jetë përsëri Sangu apo do të preferojë një aktore tjetër. Fahriye Evcen është gjithashtu emri i propozuar për rolin në fjalë.

A post shared by ELÇİN SANGU (@elcinsangu) on