kadir

Ai njihet si Maxhit nga seriali "Mes dy dashurive" por së shpejti Kadir Dogulu do të vijë me një projekt të ri. Kësaj here nuk është bashkëshoertja e tij Neslihan Atagul, e cila do interpretojë në krah të tij, por një tjetër aktore e njohur në Turqi. Ajo quhet Melisa Sözen dhe numëron dhjetëra role në karrierën e saj. Seriali i ri titullohet "Kefaret" dhe pritet të nisë xhirimet së shpejti.

Shihni në galerinë e mëposhtme disa foto të partneres së re të Kadir.

1