aniston
Jennifer Aniston i dha fund martesës së saj dy vjeçare vetëm pak ditë më parë. Shumë njerëz e lidhën këtë me faktin se tashmë edhe ish-i i saj Brad Pitt është single. Madje, u aludua se divorci i aktores erdhi pasi partneri i saj, kishte zbuluar disa letra që Brad i dërgonte. Por, këto detaje janë ende të pavërtetuara.

jj
E vetmja gjë e vërtetuar, është gjendja e saj jo e mirë. Normalisht, nuk mund të kalohet lehtë një divorc. Paparacët kanë kapur disa foto, teksa Jennifer dilte nga një premierë dhe dukej më e mërzitur se kurrë. Mimika e saj i tregon të gjitha, nuk ka shumë nevojë për komente pasi shikon këto foto.

jjjj