kyliejenner323
Më 1 shkurt, Kylie Jenner u bë nënë për herë të parë dhe që pasi zbuloi se kishte sjell në jetën vajzën e saj Stormi, ndan me ndjekësit detajet nga jeta e saj.
Ndryshimi më i fundit i 20-vjeçares lidhet me ngjyrën e flokëve.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on


Ajo postoi dje disa foto në “Instagram” dhe flokët e gjatë ciklaminë neon, tërheqin të gjithë vëmendjen. Por nëse po pyesnit veten, jo nuk janë flokët e saj natyrale, thjesht paruke. Në një prej fotove, Kylie shkruan: “Nuk jam një mami e zakonshme, jam një mami ‘cool'”.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on