anxhelina had
Anxhelina Hadërgjonaj përflitet shpesh për pamjen e saj sensuale si dhe për format perfekte fizike. Fotot apo videot e publikuara prej saj kanë ngacmuar gjithmonë kureshtjen e ndjekësve të bukuroshes si dhe janë komentuar së tepërmi në media.

anxh had2

Së fundmi këngëtarja ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” video që kanë mahnitur fansat e saj, pasi është shfaqur me një veshje ngjyrë ari e cila i nxjerrë në pah format e saj perfekte fizike si për të treguar se është gati për verën që po afron.

anx had