dafina zz
Dy ditë më parë Dafina përmes disa postimeve, tregoi se kishte ditëlindjen dhe urimet e shumta që kishte marrë. Por përveç urimeve, për këngëtaren e njohur ishte organizuar edhe një festë surprizë nga motra e saj, partneri si dhe miqtë e ngushtë. "Nuk mund ta besoj. Partneri, motra dhe mikesha më kanë surprizuar për ditëlindjen time të 29-të në New York. Faleminderi," ka shkruajtur Daffi.

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on