aktorturk

Aktori i njohur Cagatay Ulusoy bie shpejt në dashuri. Kjo gjë i ndodh thuajse me të gjitha koleget e tij në seriale.

Të dashurën e tij aktuale, Duygu Sarisin ai e ka njohur në xhirimet e 'Icerde' por çfarë ka ndodhur me koleget e mëparshme?

cagatay11051973245aec2c34b0634

Cagatay interpretoi në serialin “Adini Feriha Koydum” me Gizem Karaca dhe në media u shkrua se dy aktorët ishin të lidhur.

6342706 1656003485

Më pas, ai pati një lidhje të shkurtër me yllin i televizionit turk Serenay Serikaya, pasi bënë një punë të shkëlqyer sëbashku me serialin “Medcezir”.

f5474c41 cc5c 4e89 8178 d422c48ca9e1

Cagatay dashurohet gjithmonë pas kolegeve të tij!

Mos ndoshta e kanë fajin skenat që duhet të interpretojnë së bashku apo orët e gjata të punës që i detyrojnë aktorët të rrinë me njëri-tjetrin?