mozikkss

Këngëtari i njohur Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Edhe pse nga vet çifti nuk kishte asnjë deklaratë në lidhje me këtë, burime pranë tyre u shprehën se Loredana është në muajin e katërt të shtatzanisë.
Megjithatë, tashmë nuk ka vend për dyshime. Nëpërmjet një instastory, është konfirmuar shtatzania e partneres së Mozzik. Ajo ka publikuar një palë atletet të vogla për bebe, ç'ka dëshmon se këngëtarja e 'Sonnenbrille' është në pritje të ëmbël.

lorsss