almemde

Aktroi, kërceu, tani do të këndojë. Sfida më e re e Almeda Abazit është kënga. Thotë që kjo ka qenë ëndrra e saj e madhe dhe më në fund ia doli ta bënte realitet. Së shpejti, do të na e prezantojë këngën nga Turqia. “Bëhet fjalë për një single me të cilin kam shumë kohë që merrem. Është shumë emocionuese për mua. Besoj se kënga do të dëgjohet dhe pëlqehet nga të gjithë. " - shprehet Almeda në intervistën e saj për Revistën Living.

Tashmë, xhirimet kanë përfunduar dhe së shpejti videoklipi do të jetë gati. Nëpërmjet fotove të postuara në Instagram, Almeda na ka treguar se mbështetësit e saj më të mëdhenj janë familja dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman.

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on


"Gjithmonë me mua" - shkruan Almeda në foton e postuar me Tolgën.

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on