teigen 32
Modelja e njohur dhe bashkëshortja e këngëtarit John Legend, ka sjellë në jetë pak javë më parë fëmijën e saj të dytë. Pas lindjes së djalit, Chrissy ka folur hapur rreth depresionit post partum apo çfarëdolloj shqetësimi të nënave të reja.

 640 0 5b9b5db8c272e

Por, ajo që ka habitur të gjithë, është fakti që 32 vjeçarja ka ngrënë placentën e saj. Sipas saj, fill pas lindjes, ajo hëngri placentën dhe beson se kjo është gjëja më e mirë që ka bërë. Chrissy thotë se kjo metodë, i bën mamatë të ndihen më të lumtura dhe të mos kalojnë në depresion.

Lexoni gjithashtu: Konfirmohet çdo gjë: Dalin detaje nga dasma e Gjikos dhe Elitës!