noizy kuzhin
Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan. Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre.

41730646 2230792423638913 9047158745699713024 n 225x400

Por mbrëmja e kaluar paska qenë disi e veçantë, pasi në shtëpinë e tij kishte një të ftuar speciale. Siç kuptuam pak më vonë me fotot e publikuara, këngëtarja Dafina Zeqiri e kishte kaluar darkën me të.Me siguri bukuroshja e ekranit e ka ndjerë veten speciale që ka patur fatin të provojë edhe gatimet nga reperi i njohur.

41804892 2254847758135137 8440705184501334016 n 225x400

Dy kolegët njihen për miqësinë që kanë prej kohësh dhe për herë të parë pritet të publikojnë një bashkëpunim muzikor së shpejti.

2 41 680x365 c

Lexoni gjithashtu:Konfirmohet çdo gjë: Dalin detaje nga dasma e Gjikos dhe Elitës!