xhensila myrt
Në korrik të këtij viti, këngëtarja e njohur Xhenisla Myrtezaj u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vogëlushe, të cilën e pagëzoi me emrin e veçantë, Ajka.Pas lindjes Besi dhe Xhensila kanë vendosur që imazhin e vajzës së tyre ta mbajnë larg vëmendjes së publikut dhe kohët e fundit thuajse nuk publikojnë asnjë detaj nga rritja e saj.Megjithatë mbrëmjen e kaluar Xhensila ka publikuar një video ku dëgjohen bëlbëzimet e para të Ajkës.Në videon ku shfaqet Kejsi Tola, dëgjohet zëri i vogëlushes. Ajo i ndërpret videon së ëmës duke belbëzuar për t’i tërhequr vëmendjen.

35999264 253257165478312 6915364196620173312 n