Modern Family
Ylli i serisë "Familja moderne" Sarah Hyland u godit nga një tragjedi e rëndë familjare, pasi vëllai i saj humbi jetën në një aksident me makinë.

auto auto fklf581543940441 1543941231 60525051543946994

Policia në Omaha konfirmoi për USA Today se Trevor Canaday vdiq të shtunën në një aksident me makinë kur ai u godit nga një shofer i dehur në makinën në të cilën ishte me babanë e tij.Për shkak të forcës së goditjes, Trevor pësoi plagë vdekjeprurëse për jetën. Policia identifikoi shoferin e dehur dhe konfirmoi se bëhet fjalë për Jeffrey Eggerling (36).

auto 5c033804b6ba2.image1543946993

Familja Moderne është një serial amerikan, që u dha premierë në televizionin ABC më 23 shtator, 2009. Në serial bëhet fjalë për jetën e Jay Pritchett dhe familjes së tij, të cilët jetojnë në Los Anxhelos.

auto 5c033804dc2e8.image1543947024