tolga dtl
Mbrëmjen e djeshme aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman ka festuar 37 vjetorin e lindjes, i cili e ka gjetur në punë. Teksa Tolgahan ka qenë në sheshxhirim, bashkëshortja e tij |Almeda Abazi i ka bërë një surprizë.

48411927 214563699466851 5160242247949615104 n

Ajo i ka çuar një tortë të vogël tek dhoma e grimit ku dhe aktori ka fryrë qirinjtë.

48392584 2324414491128632 1818236450135605248 n

Më pas ata kanë darkuar së bashku.Momentet nga sheshxhirimi dhe nga darka e ditëlindjes, Almeda i ka ndarë me ndjekësit në Instagram dhe në një prej tyre teksa nxjerr bashkëshortin shkruan: “Djali i ditëlindjes”. Gjithësesi jemi të sigurt se dhurata më e bukur për Tolgahan këtë ditëlindje është fakti se ai do të bëhet baba për herë të parë.

48374858 2061398160573340 4459290915088891904 n