flor bebe
Ditën e djeshme Bebe Rexha deklaroi se kishte 4 vjet që ishte beqare dhe se merrte kërkesa vetëm nga burra të martuar, por ato nuk ishin fare në gustot e saj. Mesa duket ditët si beqare këngëtarja nuk po i shijon më dhe ka nevojë për një partner, kështu që vendosi të bënte një deklaratë në ‘Twitter’ ku shkruante:

image

“Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua!”. Mirëpo ky lajm nuk i ka shpëtuar këngëtarit Flori Mumajesi, i cili ka reaguar menjëherë duke i shkruajtur një mesazh: “Tak tak… Hape derën, jam unë Burri. Më shpejt se kaq nuk vija dot.” Nuk e dimë ende nëse ka një përgjigje nga Bebe, por kjo dyshe artistësh do ishte kombinimi perfekt.

49376429 405428446893038 5168519470267760640 n 225x400