dreshas.jpg


Afërdita Dreshaj, modelja e famshme shqiptare që u largua për të vazhduar karrierën e saj në Amerikë u martua vitin që lam pas me hokeistin Jakub Kindl. Pas marteste, pyetja që njerëzit i drejtojnë çdo çifti është gjithmonë ajo se kur do të bëhën me fëmijë.
Dje, Aferdita krijoi një pyetësor në Instagram duke iu përgjigjur publikisht në Instastory disa prej pyetjeve të ndjekësve të saj. Sigurisht që nuk mungoi pyetja se kur ajo e Jakub do të bëhen prindër dhe modelja ka vendosur ti përgjigjet:
“Kam më shumë se 20 pyetje për këtë temë. Ne definitivisht duam fëmijë, por po kënaqemi me njëri-tjetrin tani për tani”, u shpreh Afërdita për fansat e saj.

afefemijardita.jpg