enca dasm
Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it shqiptar. Përveç projekteve muzikore, Enca është dhe shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Për shkak të postimeve provokuese ajo merr shumë reagime nga ndjekësit e saj, por më të shumtë janë ato që e mbështesin në çdo moment, pra fansat e saj.

Screenshot 4 8

Këngëtarja është shprehur gjithmonë që fansat kanë një rëndësi shumë të madhe për të dhe ditën e djeshme i ka dedikuar atyre disa fjalë në Instastory: “Ndjekësit e mi/mbështetësit janë më të mirët. Dua të përfundoj me një nga ju në të ardhmen”.