aslleme
Që prej rikthimit të një prej çifteve më të përfolur në Turqi së bashku, lajmet për Asli Enver dhe Murat Boz nuk kanë fund. Dyshja janë duke jetuar periudhën e tyre më të bukur e këtë gjë nuk ngurrojnë ta ndajnë edhe me fansat e tyre. Së fundmi, ka qenë Murat ai që ka menduar t'i zbukurojë ditën partneres së tij. Ai i ka dërguar një buqetë të madhe me trëndafila, duke i zbukuruar kështu papritur ditën aktores së serialit "Nusja nga Stambolli".

1 11505