armela big
Armela nuk ka qenë aktive në ekran prej kohësh, por shpesh herë ka marrë vëmendjen e mediave me postimet e saj në ‘Instagarm’.Këtë herë ajo ka zbuluar një projekt në sferën profesionale, duke bërë me dije se shumë shpejt do të nisë të bëjë këngë.

54239172 296009141081804 4440170145888862208 n

Brunia bukuroshe ka publikuar një foto krah menaxherit të saj dhe ka zbuluar emrin e studios me të cilën po punon, duke lënë të kuptohet se shumë shpejt do të sjellë për publikun një projekt muzikor.Fansat e saj kanë komentuar të emocionuar për këtë lajm dhe shumë prej tyre mezi po e presin. Detaje të tjera për llojin e muzikës me të cilën Armela do prezantohet ende nuk ka, por me siguri gjithçka do zbulohet së shpejti.