ermal arian
Siç e dimë të gjithë Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Fillimet e tij në muzikë janë shumë të hershme dhe tashmë ai numëron shumë hite në repertorin e tij. Por së fundmi le të themi se Ermali është ndjerë nostalgjik. Ai ka vendosur të publikojë në ‘Instastory’ disa foto të 11 viteve më parë.

Screenshot 15 8

Ato janë disa foto të rralla nga dita e martesës së këngëtarit të njohur.Në këto foto shihet këngëtari së bashku me partneren e tij, Ariana Fejzullahu. Edhe pse janë të rinj në moshë, ata tashmë 11 vite martesë bashkë. Përveç këtyre ai ka publikuar dhe disa foto të 2 djalit dhe vajzës së tij kur ishin të vegjël, Arti dhe Buna. Tashmë çifti ka 3 fëmijë, Buna, Era dhe djali i quajtur Art.

Screenshot 18 5