kylie mbushje

Faqja e njohur web BuzzFeed nga mbledhur disa fotografi nga një llogari e vjetër e Kylie, e cila e kishte përdorur atë për herë të fundit në vitin 2007.
Fotot e marra nga kjo llogari na e tregojnë Kylie në moshën 16- vjeçare.Të gjithë ne jemi mësuar ta shohim atë si një personalitet të njohur që duket e përsosur në çdo moment dhe nuk shfaqet anjëherë në publik pa grim dhe rroba të rregulluara.

kylie 1

Megjithatë, shpesh harrojmë se të gjithë yjet e shoëbiz kanë qenë të rinj dhe kanë kaluar periudhën e “adoleshencës” në jetë.Në bazë të listës vjetore të revistës Forbes për miliarderët, Kylie Jenner është zyrtarisht miliarderja më e re e të gjitha kohërave duke e hequr nga froni themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg.Miliardin e saj të parë, pjesëtarja e klanit Kardashian/Jenner e ka arritur falë suksesit të madh të linjës së saj të kozmetikës, Kylie Cosmetics.

kylie 2kylie 3kylie 4