leooooooooooooo
Për modelen dhe aktoren Camila Morrone ky ka qenë një vit i shkëlqyer: 21-vjeçarja ka marrë pjesë në 2 filma, ishte në cover të Vogue, ka udhëtuar botën, dhe është e dashura e një prej meshkujve më të lakmuar të globit.

4EF89BEB00000578 6045557 image a 93 1533856655583

Çifti ka një diferencë moshe prej 23 vitesh, pork jo nuk I ka penguar aspak që të shijojnë një romancë të bukur e intensive, madje zëra thonë së Camila mund të jetë e duhura që aktori 44-vjeçar ta çojë drejt altarit.

camila1 640x427