primngdutf
Mëngjesin e sotëm i gjithë interneti gumëzhiu për shkak të një fotoje ku dukeshin Princ Harry dhe Meghan Markle teksa pozonin me beben e porsalindur jashtë Lindo Wing. Nëse u ngazëllyet nga ky lajm, ashtu si ne, na vjen keq por nuk është i vërtetë. Fatkeqësisht, është një lojë e vogël e internetit!

 

 785 0 5cb45f5128c74
Bëhet fjalë për dy njerëz që i ngjajnë shumë Dukës dhe Dukeshës dhe një kukull e vogël. Dyshja gjendet jashtë një dyqani Jack Ëills që ngjason shumë me hyrjen e spitalit ku pritet të lindë bebushi mbretëror. Fotot e publikuara kanë ngjallur shumë dyshime megjithatë për bebushin mbretëror na duhet të presim edhe pak.