wertqw

Almeda Abazi, Miss Shqipëria 2008, u martua para disa muajsh me aktorin e mirënjohur turk Tolgahan Saysman. Ai është bërë i njohur për publikun shqiptar me rolin e tij në serialin “Mos u dorëzo” i cili transmetohet nga e hëna në të premte në 3Plus në Tring. 

Çifti ka postuar këtë video në rrjetin social Instagram ku duket se jan duke udhëtuar. Ata po shijojnë tingujt e këngës, tashmë ndërkombëtare të Era Istrefit dhe gjithashtu kanë përshëndetur të gjithë ndjekësit e tyre nga Shqipëria.

17439840 10208153353662082 608282316 n