Aksidentohet Kastro Zizo (Foto)

Showbiz

kastroo 1472630496 9743113

Diçka nuk shkon me një nga fotot që Kastro Zizo ka publikuar në Instagram.

Ai duket i enjtur në fytyrë dhe duket që ka dëmtuar edhe hundën. Mesa duket një aksident por me pasoja të lehta i ka ndodhur Kastros. ‘Hundë derr kur bie si qafir’, shkruan ai përkrah fotos në Instagram.

bdfffffffffff