Brenda apartamentit 54,000 dollarë të Taylor Swift

Showbiz

grrere

Në listën e pronave të mrekullueshme të vipave te Holliwood-it, do të mrekullohemi nga apartamenti 54,000 dollarë i muaj të Taylor Swift.

Këngëtarja do të zhvendoset në këtë apartament të ri në Nju-Jork, ndërkohe qe i saji në të njëjtin qytet po rinovohet.

26-vjeçarja është zhvendosur përkohësisht në një shtëpi me gjashtë dhoma gjumi, shtatë tualete, që përfshijnë edhe një pishinë të brendshme, një kopsht dhe katër kate ne total.

Keto jane disa foto ne brendesi te apartamentit:

rgrgr

fwefwfwefwe

efwfewefwefwefw

feeerfr

hnhh

fgbbfgjhnbgkjh

ffvf