Dua Lipa dhe Gigi Hadid, si dy binjake të vërteta…

Showbiz

gigi dua

Në ngjarjen e modës CFDA Fashion Week në New York, kanë marrë pjesë dy vajza të famshme, këngëtarja shqiptare Dua Lipa dhe supermodelja Gigi Hadid. Ajo çka i surprizoi të gjithë ishte fakti, se të dyja vajzat kishin zgjedhur të njëjtën veshje, pa asnjë ndryshim. Kostumi i markës Versace, me ngjyra dhe shumë elegant i rrinte më së miri të dyja vajzave, të cilat u shfaqën njësoj në tapetin e kuq të aktivitetit të modës.

dua gigi